خودروهای برقی منجی آلودگی هوا
شنبه ۰۵ دى ۱۳۹۴
0 نظر
445 بازدید


 عضو شورای اسلامی شهر کرج یکی از مهمترین راه های رفع آلودگی هوای کرج را جایگزین کردن خودروهای برقی به جای خودروهای دارای سوخت فسیلی ، دانست. 
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ میر ابراهیم صدیق عضو شورای اسلامی شهر کرج یکی از مهمرین علل آلودگی هوا در کلانشهر ها خودروهایی است که سوخت فسیلی دارند و این در حالی است که با استفاده از خودروهای با سوخت پاک می توان تا حد زیادی این مشکل را مرتفع نمود.
 صدیق  تصریح کرد: در هفته اخیر کلانشهر کرج در وضعیت آب و  هوایی بحرانی قرار داشت که این مهم تهدیدی جدی برای سلامت شهروندان بوده است که برای کاهش این معضل باید تمهیدات ویژه ای اتخاذ شود.
وی با اشاره به اینکه خودرو ها عامل اصلی آلودگی هوا می باشند، بیان کرد: با توجه اینکه مصرف سوخت زمینه را برای آلودگی هو فراهم می کند؛ ضرورت دارد زیر ساخت های لازم در شهر توسعه پیدا کند.
این عضو شورا تاکید کرد: اگر مقدمات لازم جهت ورود خودروهای برقی که ترکیبی از سوخت بنزین و سوخت پاک است فراهم شود، شاهد بروز اتفاقات خوب در زمینه کاهش آلودگی ها هستیم.
وی  آلودگی زیست محیطی و آلاینده ها تهدید جدی برای سلامت روحی و جسمی شهروندان و  مدیریت شهری موظف به رفع این معضل شهری دانست.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر