خودروی آریو سایپا به ناوگان تاکسیرانی پیوست
سه شنبه ۱۵ دى ۱۳۹۴
0 نظر
533 بازدید

معاون بازاریابی گروه خودروسازی سایپا با توجه به مشخصه های فنی و فیزیکی خودروی آریو این اتومبیل را برای ناوگان تاکسیرانی مناسب معرفی کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛رضا تقی زاده معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا  از پیوستن خودرو آریو به ناوگان تاکسیرانی خبرداد و گفت: خودرو آریو با توجه به مشخصه های فنی و فیزیکی، راحتی سرنشینان و صرفه اقتصادی برای مالکان را به همراه خواهد داشت.
وی ابراز داشت: با ورود خودرو آریو به ناوگان حمل و نقل شهری، مسافرین می توانند ضمن برخورداری از امکانات یک خودروی لوکس، در طی مسیر امنیت و آرامش را احساس کنند چرا که بزرگترین ابعاد داخلی کابین را در خودروهای تولیدی دارا است.
تقی زاده تصریح کرد: گروه خودروسازی سایپا در تلاش است تا محصولاتی در اختیار ناوگان تاکسیرانی قرار دهد که علاوه بر پایین بودن مصرف سوخت و هزینه­ی نگهداری خودرو، با تسهیلات مناسب در اختیار مالکان خودرو های فرسوده قرار گیرد و این خودرو در شرکت بن رو سایپا تولید و عرضه می گردد.
گفتنی است دکتر مسعود طبیبی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور نیز در گفتگو با شبکه خبر، خودرو آریو را به لحاظ کیفی، فنی و اقتصادی در سطح مطلوب دانست و افزود: آریو برای خدمات دهی متفاوت در ناوگان حمل و نقل شهری به لحاظ دارا بودن استاندارد های داخلی و جهانی بسیار مناسب است و این سازمان آریو را به عنوان خودرویی مناسب جهت بهره برداری در ناوگان تاکسیرانی انتخاب کرده است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر