خودرو جدید سایپا روانه بازار می شود
شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
646 بازدید

ساندرو محصول جدید پارس خودرو از گروه خودروسازی سایپا، با حضور تعدادی از خبرنگاران مورد ارزیابی و تست جاده قرار گرفت.

 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛شرکت پارس خودرو از گروه خودرو سازی سایپا شهریورماه سال جاری از هاچ بک جدید رنو در ایران با نام ساندرو رونمایی کرد. این خودرو از پیشرانه 1.6 لیتری 105اسب بخاری بهره می برد و برای انتقال قدرت دو گیربکس 5سرعته دستی و 4 سرعته اتوماتیک برای این خودرو انتخاب شده است.
 
براساس این گزارش ساندرو، هاچ بک اقتصادی رنو بر پایه پلتفرم مشترک با تندر 90، است توانسته در جهان فروش بالایی را تجربه کند بنابراین اکنون این شرکت با توان 35 درصدی نیروی داخلی اقدام به ساخت خودرو جدید کرده است. پیش بینی می شود ثبت نام این خودرو پیش از زمستان 94 آغاز شود. 

ساندرو در مدل اتومات قیمتی برابر با 47 میلیون تومان خواهد داشت و قیمت مدل دنده ای آن نیز 42 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.این محصول به نوعی مدل هاچ بک تندر-90 به شمار می رود و از ظاهر زیباتری برخوردار است. که پیش بینی می شود حضورش در بازار تحولی در عرصه خودروهای هاچ بک  به وجود می آورد .ساندرو می تواند با اتکا به نام رنو و کیفیت بالایی که پیش از این در تندر90 اثبات شده،حضور قدرتمندی در بازار داشته باشد.
 
لوگان نیز پیش از این توانست روند موفقیت آمیزی را در فروش طی کند و به دلیل کیفیت و دوام بالا،مصرف سوخت کم،هزینه نگهداری پایین و قیمت مناسب در بازار های مختلف به خودرویی محبوب تبدیل شد تا جایی که حتی در اروپا غربی نیز مشتریان زیادی دارد.
خبرنگاران طی 2 روز أزمایش فنی که از سوی پارس خودرو برگزار شده بودساندرو را پیش از عرضه به بازار مورد بررسی قرار دادند. این أزمایش با حضور حدود 20 خبرنگار و با 4 ساندرو اتوماتیک و دو نمونه دستی انجام شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر