دانشجویان با فعالیت ها و خدمات شرکت نفت استان البرز آشنا شدند
چهارشنبه ۰۵ دى ۱۳۹۷
0 نظر
84 بازدید

تعدادی از دانشجویان دانشگاه علمی و کاربردی واحد خانه کارگر کرج در قالب درس کاربینی با رسالت، وظایف و خدمات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز آشنا شدند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ دانشجویان رشته مدیریت کسب وکار دانشگاه علمی و کاربردی واحد خانه کارگر کرج  با حضور در ستاد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز و استماع مطالب ارائه شده توسط معاون بازرگانی و رئیس روابط عمومی با رسالت، فعالیت ها و خدمات این شرکت در مراحل دریافت، نگهداشت و توزیع فرآورده های نفتی آشنا شدند.

اکبر نوروزی معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز طی سخنانی کسب وکارهای مرتبط بااین شرکت را معرفی کرد و گفت با شناخت کافی واطلاعات مناسب میتوان در حوزه سوخترسانی کارآفرینی،ایجاد اشتغال و درآمد کرد.

وی افزود این شرکت آمادگی دارد با کارآفرینان و سرمایه گذاران که تمایل به فعالیت در حوزه سوخترسانی دارند در چارچوب قوانین و مقرارت موجود همکاری کند.

در این مراسم افتخاری رئیس دانشگاه علمی کاربردی واحد خانه کارگر اظهار داشت طی چندسال اخیر تلاش کرده ایم تا دانشجویان در قالب درس کاربینی از نزدیک با صنعت و فضای کسب و کار آشنا شوند که شرکت نفت استان البرز هکاری موثری با دانشگاه داشته و دارد.

افتخاری افزود آشنایی دانشجویان با شرکت ملی پخش فراورده های نفتی استان البرز در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه های پژوهشی منعقده و ارتباط بین صنعت و دانشگاه انجام می شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر