درخشش تیم کبدی تهران در مسابقات لیگ برتر
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
556 بازدید


تیم رعد پدافند هوایی تهران بعد از سه روز تلاش در رقابت های مرحله نهایی لیگ برتر کبدی مردان کشور،موفق به کسب قهرمانی این مسابقات شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛در روز آخر این رقابت ها تیم رعد پدافند تهران به مصاف تیم دلند گلستان رفت و با وجود پذیرش شکست مقابل این تیم به دلیل کسب امتیازات لازم در بازی های گذشته ، موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. 
در دیگر دیدار امروز سه شنبه تیم های تیم دانشگاه آزاد اسلامی سیستان وبلوچستان و استقلال ساری به مصاف هم رفتند که در پایان تیم سیستان با نتیجه 26 بر 17 مقابل حریف مازندرانی خود پیروز شد و در جایگاه دوم ایستاد.
تیم های دلند گلستان و استقلال ساری بطور مشترک عنوان سوم را به خود اختصاص دادند.
نایب رئیس هیات کبدی گلستان قانون منع استفاده از ملی پوشان را از دلایل اصلی قهرمان نشدن تیم استان در این رقابت ها دانست و گفت: بر اساس قانون، تیم های لیگ برتری فقط مجاز به استفاده از 3 ملی پوش هستند و به دلیل تعداد زیاد ملی پوشان گلستانی، بسیاری از آنها در تیم های دیگر به میدان رفته و از عوامل اصلی پیروزی تیم های خود بودند.
اعظم مقصودلو اظهار کرد: در تیم های اول و دوم این رقابت ها حضور و عملکرد مثبت کبدی کاران گلستانی محسوس و از عوامل اصلی رسیدن این تیم ها به عناوین کسب شده ،بودند. 
وی بیان کرد: تمرین دیر هنگام تیم استان برای حضور در این رقابت ها هم از دیگر دلایل قهرمان نشدن نماینده گلستان در این رقابت ها بود. 
نایب رئیس هیات کبدی گلستان همچنین عملکرد کبدی کاران گلستانی در این رقابت ها را با لباس تیم های گوناگون رضایت بخش و امیدوار کننده بیان کرد.
مقصودلو به میزبانی گلستان از رقابت های قهرمانی دختران کشور نیز اشاره کرد و گفت: این رقابت ها از صبح چهارشنبه با حضور 12 استان در گرگان آغاز می شود. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر