در15 سالگی با ناپدری پلیدم عروسی کردم
شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷
0 نظر
13 بازدید

نوشین، زن ۱۷ ساله که برای تنظیم دادخواست طلاق از همسرش در دادگاه خانواده حاضر شده است به قاضی دادگاه خانواده گفت: ۱۴ ساله بودم که ناپدریم در یکی از شب ها که حالت طبیعی نداشت و مست بود مرا قربانی نیت شیطانیش کرد.

 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ ۱۴ ساله بودم که ناپدریم در یکی از شب ها که حالت طبیعی نداشت و مست بود مرا قربانی نیت شیطانیش کرد.در ابتدا از این اقدام او به شدت خشمگین شدم اما زمانی که دوباره چنین سناریویی تکرار شد خوشم آمد و خودم داوطلبانه دور از چشمان مادرم به خلوت او می رفتم.

وی ادامه داد: این ماجرا تا یکسال ادامه پیدا کرد تا اینکه مادرم به روابط من و ناپدریم پی برد، در ابتدا با من درگیر شد اما زمانی که فهمید که من و ناپدریم به یکدیگر علاقه داریم تصمیم گرفت تا از او جدا شود و پس از مدتی من و ناپدری سابق و همسر جدیدم زندگی مشترکمان را آغاز کردیم مدتی نگذشته بود که متوجه بارداری خود در سن ۱۵ سالگی شدم.

نوشین ادامه داد: این در حالی بود که رفتارهای محسن، همسرم تغییر کرده بود و همواره دیروقت به خانه می آمد این شد که تصمیم گرفتم از کارهای او سر درآورم به همین دلیل او را مورد تعقیب قرار دادم تا اینکه فهمیدم دوباره به سراغ مادرم رفته است و با او در ارتباط است.

وی گفت: این شد که تصمیم گرفتم تا از محسن جدا شوم به همین دلیل برای تنظیم دادخواست طلاق به اینجا آمده ام.

بنابراین گزارش قاضی پس از شنیدن اظهارات این زن دستور احضار همسر وی را صادر کرد.

خیانت
طلاق
خلوت ناپدری
سناریو
ناپدری پلید
ازدواج با ناپدری
ازدواج
شکایت و پیگیری
کلاهبرداری
هتل
زن تایلندی
ماساژ
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر