دستور وزیر کشور به استانداری ها
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶
0 نظر
65 بازدید

وزیر کشور از استانداری‌های کشور و سازمان مدیریت بحران خواست در جهت تسریع در عملیات امدادرسانی به زلزله زدگان همکاری کنند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در پیامی خطاب به استاندار کرمانشاه ضمن تسلیت مجدد به خانواده جانباختگان زلزله اخیر از سازمان مدیریت بحران کشور، استان‌های معین و سایر استانداری‌ها و همچنین سایر دستگاه‌ها و نهاد‌های مسئول خواست همکاری و تلاش در جهت تسریع در عملیات امدادرسانی و برگرداندن اوضاع به شرایط عادی را با آن استانداری بعمل آورند.

متن پیام وزیر کشور به شرح زیر است.

جناب آقای بازوند

استاندار محترم کرمانشاه

سلام علیکم

با عنایت به جان باختن و مصدومیت جمعی از هموطنان عزیز در جریان زلزله اخیر که موجب حزن و اندوه فراوان و ابراز همدردی و همبستگی آحاد مردم عزیز در اقصی نقاط کشور گردید مقتضی است ضمن اعلام مراتب همدردی و تسلیت مجدد اینجانب به مردم خوب، شریف و قهرمان استان کرمانشاه بویژه خانواده‌های عزیز مصیبت دیده، با همه توان و کار و تلاش بی وقفه، همه ظرفیت‌ها و امکانات را در کمک‌رسانی، امداد و نجات، درمان مصدومین، اسکان آسیب دیدگان، تسکین آلام خانواده‌ها و آمادگی در برابر پس لرزه‌های احتمالی در اسرع وقت بسیج نمائید تا انشاءالله پس از انجام عملیات امداد و نجات و اسکان اضطراری در کوتاه‌ترین زمان کار بازسازی مناطق آسیب دیده آغاز گردد.

بدیهی است سازمان مدیریت بحران کشور، استان‌های معین و سایر استانداری‌ها و همچنین سایر دستگاه‌ها و نهاد‌های مسئول هرگونه همکاری و تلاش در جهت تسریع در عملیات امدادرسانی و برگرداندن اوضاع به شرایط عادی را با آن استانداری بعمل خواهند آورد.

اینجانب از درگاه پروردگار قادر متعال برای همه عزیزان از دست رفته در روز‌های پایانی ماه صفر رحمت و غفران الهی، و برای خانواده‌های محترم آنان صبر و بردباری و برای مجروحین و مصدومین بهبودی و شفای عاجل مسئلت دارم.

عبدالرضا رحمانی فضلی

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر