دستگیری جوان زورگیر توسط پلیس
یکشنبه ۰۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
537 بازدید

جوان زورگیری  که با استفاده از سلاح سرد، مردم را تهدید و اقدام به دزدی از آنها بر روی پل هوایی می‌کرد توسط پلیس دستگیر شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه به نقل از ایران ؛ در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایت مبنی بر اینکه از سوی فردی روی پل هوایی خیابان شهید علیدوست مورد زورگیری قرار گرفته‌اند پرونده‌ای در این ارتباط در کلانتری 102پاسداران تشکیل و تیمی ویژه از مأموران تخصصی این یگان مسئولیت رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفتند.

برابر بررسی به عمل آمده مشخص شد بیشترین وقوع سرقت‌های اعلامی در زمان ساعت ورود و خروج کارمندان شرکت‌ها در دو نوبت صبح و عصر بوده و به صورت زورگیری با سلاح سرد اتفاق افتاده است.

در ادامه مأموران به صورت نامحسوس پل عابر پیاده را تحت کنترل قرار دادند و موفق شدند 28 آذرماه متهم را که «عسگر» نام دارد، در یک عملیات غافلگیرانه روی پل هوایی بازداشت کنند.

رضا صادقی پور رئیس کلانتری 102 پاسداران گفت: متهم پس از دستگیری به کلانتری منتقل شد و با بررسی سوابق متهم مشخص شد وی دارای 3 فقره محکومیت کیفری در این خصوص بوده که ضمن اطلاع‌رسانی به مالباختگان از آنها دعوت شد جهت شناسایی متهم به کلانتری مراجعه کنند

با برسی های به عمل آمده از متهم، وی به 20فقره سرقت دیگر نیز اعتراف کرد.

رئیس کلانتری 102 پاسداران خاطرنشان کرد: پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر