دولت به فکر ساختارهایی برای رفع مشکلات صنایع
یکشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
600 بازدید

شهرک های صنعتی ایران در شرایط معضل صنایع و تامین نقدینگی است و دولت باید به فکر راه حل و ساختارهایی برای رفع این مشکلات ومعضلات  صنعتی باشد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛غلامرضا سلیمانی معاون صنایع کوچک  سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران ، در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همچنین امیدواریم پس از تحریم شرایط بین‌المللی نیز بهبود پیدا کند و شرایط صنایع نیز بهبود یابد و امسال نیز تعداد شرکت کنندگان و غرفه های این نمایشگاه نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده و علیرغم اینکه سال گذشته شرایط بدتری برای صنعت به وجود آمد اما کیفیت غرفه‌های امسال بیشتر شده است.

سلیمانی با اشاره به نمایشگاه توانمندی‌های صنعتی خوزستان تصریح کرد: در استان فعالیت‌های جدید و خوبی به ویژه در حوزه اختراعات و نوآوری انجام شده و تقاضای ما این است که صنایع به سمت نوآوری و خلاقیت بروند تا از این طریق توسعه و ارتقا پیدا کنند و قیمت‌ها کاهش یابند و بتوانند در بازار رقابت کنند.

وی عنوان کرد: از مسئولان استان نیز تقاضا می‌شود تا آنجا که می‌توانند در این شرایط که صنعت دچار مشکل است، ساختارهایی در نظر بگیرند تا کارها تسهیل شود؛ ما نمی‌خواهیم که مثلا در بازار دخالت کنند اما شرایط را به گونه‌ای تسهیل کنند و این اقدامات در ایجاد رقابت بین صنایع تاثیرگذار است.

پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی، صنعتی، خدمات فنی و مهندسی استان خوزستان با تعداد 155 شرکت تولیدی با حضورغلامرضا سلیمانی و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان افتتاح شد.

این نمایشگاه که با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی استان و شرکت نمایشگاه بین المللی خوزستان در فضایی به مساحت 4 هزار متر مربع برگزار شده است، از 14 تا 17 آذرماه برپا خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت 15 تا 21 هر شب از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر