دو سوم بدنه شهرداری کارگری است
یکشنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۷
0 نظر
28 بازدید

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرج گفت: منابع انسانی مهمترین سرمایه مدیریت شهری است.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ عمران احمدی مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرج اظهار کرد: دو سوم پرسنل شهرداری کرج را نیروهای کارگری تشکیل داده اند که مطالبات آنها از طریق شورای اسلامی کار پیگیری می‌شود.

وی با اشاره به اهداف تشکیل شورای اسلامی کار ادامه داد: این شورا به دنبال پیگیری مطالبات به حق پرسنل کارگری شهرداری کرج همچون مزایا و خدمات رفاهی است.

وی توضیح داد: انعکاس مشکلات و مسائل جامعه کارگری شهرداری از دیگر اهداف تشکیل شورای اسلامی کار است.

این مسئول خاطر نشان کرد: شهردار کرج  برای نیروی انسانی به عنوان مهمترین سرمایه مدیریت شهری، جایگاه ویژه‌ای قائل است و به دنبال رفع مشکلات و فراهم آوردن زمینه رفاه و رضایتمندی آنها است.

احمدی ابراز کرد: بدون شک هر چقدر میزان رضایتمندی نیروی انسانی از یک سازمان بیشتر باشد، کیفیت و کمیت ارائه خدمات از سوی آنها نیز ارتقا می‌یابد.

مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری کرج گفت: طی چند روز گذشته  نشست هم اندیشی شورای اسلامی کار با شهردار کرج برگزار شد که نتایج مثبتی در پی داشت.

وی اظهارکرد: به دنبال ایجاد شورای اسلامی کار در تمامی مناطق شهرداری هستیم تا از این طریق مطالبات کارگران شاغل در این مجموعه با جدیت بیشتری پیگیری شود.

این مسئول ادامه داد: بدیهی است با پیگیری مطالبات شورای اسلامی کار، اهداف پیش بینی شده  شهرداری با سرعت و کیفیت بهتری محقق خواهد شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر