دیدار مسئولان پیام نور و استاندار البرز
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
640 بازدید


مسئولین مراکز دانشگاهی پیام نور البرز در دفتر استاندار البرز  با هدف بیان مسائل دانشگاه نشستی برگزار کردند.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، دکتر کریمی رئیس دانشگاه پیام نور البرز ضمن تبریک هفته بسیج به دلاوران این عرصه، گزارشی از توسعه دانشگاه پیام نور و وضعیت فعلی آن با بیش از 24هزار دانشجوی فعال در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی در استان البرز را به استماع استاندار رساند.
دکتر کریمی تثبیت موقعیت ریاست عالیه دانشگاه با سوابق موفق مدیریتی را موقیعتی مناسب جهت کیفی شدن پیام نور البرز و مراکز­ آن عنوان کرد.
وی با بیان برنامه های آتی دانشگاه در حوزه های عمرانی، پژوهشی و کارآفرینی، چشم انداز روشنی را در 5سال آتی برای مراکز و احدهای البرز ترسیم کرد و در حوزه مسایل شهری مربوط به دانشگاه و استان البرز حمایت و نگاه ویژه استاندار و مدیران استانی را خواستار شد.
در ادامه این نشست استاندار البرز نیز آرمانهای دانشگاه پیام نور در راستای ترویج علم آموزی و نگاه کارآفرینانه به طرحهای پیش رو را مقدس خوانده و اعلام کرد: تثبیت مدیریت عالیه دانشگاه با سابقه مدیریتی و ارتباطات حسنه با دولت تدبیر و امید ،برای دانشگاه موقعیت مناسبی ایجاد میکند که باید از آن استفاده بهینه کرد.
مهندس طهایی حل بسیاری از مسائل و مشکلات سازمانها و ارگانهای اداری استان را منوط به طرح در شوراها و کمیته های تخصصی استانداری دانست.
مقام عالی استان در پایان از با امید به اینکه طرحهای کارآفرین و اشتغالزا در دانشگاه شکل اجرایی به خود بگیرد اظهار خرسندی کرده و تبدیل دانشگاه پیام نور استان به پایلوت طرحها و پژوهشهای کشوری را مایه افتخار استان عنوان کرد.
خوشه کار مدیر روابط عمومی دانشگاه دیدگاه استاندار محترم و مسئولین دانشگاه را پیرامون این نشست اینگونه خلاصه کرد:

 دانشگاه پیام نور به دانشگاهی پیشرو در اجرایی کردن طرحهای کارآفرینانه و اشتغالزا تبدیل خواهد شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر