رازو رمزهای جذاب بودن را بدانید
پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶
0 نظر
288 بازدید

افراد زیادی از مردم هستند که  دوست دارند جذاب باشند و از طرف دیگران مورد تایید قرار بگیرند اگر شما هم جزء این افراد هستید پس نکاتی را که در ذیل آمده انجام ندهید تا به جذابیتتان افزوده شود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ شما می توانید جدابیت خود را با انجام چند کار در روز افزایش دهید. کافی است نکاتی که در ادامه می آید را رعایت کنید تا همیشه شخصی با جذابیت فراوان باشید.

خواب ناکافی

عدم برخورداری از خواب کافی در واقع می تواند جذابیت شما را کاهش دهد. محققان کشف کرده اند که افرادی که از خواب کافی و مناسب برخوردار نیستند، از جذابیت و سلامت کمتری در ظاهر خود برخوردار بوده و حتی تا حدودی غمگین تر به نظر می آیند.

مهربان نبودن!

محققان در تحقیقات خود به این نتیجه رسیده اند که افرادی که بداخلاق بوده و معمولا نمی توان لبخندی روی لبشان دید، جذابیت ظاهری کمتری نیز دارند. پرهیز از این حالت می تواند بسیار ساده باشد: کافی است خوب باشید! هیچ کس دوست ندارد با فردی که به طور مداوم ناراحت و عصبی بوده و از بدبختی های خود صحبت می کند، ارتباط و تعامل داشته باشد.

استرس و اضطراب بیش از حد

پژوهشی که در سال ۲۰۱۳ انجام شده، نشان می دهد که سطح بالایی از هورمون استرس با نام کورتیزول در زنان، از دید مردان جذابیت کمی دارد. بنابراین، بهتر است برای کنترل و کاهش میزان استرس و اضطراب خود، یک لیوان آب بنوشید، به باشگاه ورزشی بروید، یوگا انجام دهید، و از تمارین مدیتیشن کمک بگیرید.

برخورداری از حس شوخ طبعی

اغلب افراد از رابطه و تعامل با افراد شوخ طبع و بذله گو لذت می برند. جای تعجبی ندارد که یافته های پژوهشی که در سال ۲۰۰۹ انجام شد، نشان داده که عدم برخورداری از حس شوخ طبعی (حتی به مقدار متوسط یا اندک)، در جذابیت افراد تاثیرگذار است. جنسیت شما نقشی در این زمینه ندارد. پس سعی کنید روی حس شوخ طبعی خود تمرکز کرده و آن را تا حد امکان بهبود دهید.

تنبلی

هیچ چیز در مورد تنبل بودن نمی تواند باعث جذابیت افراد شود. تنبلی و انگیزه کاملا در نقاط متضادی از هم قرار دارند. آنچه که شما انجام می دهید، و آنچه که انجام نمی دهید، بخش زیادی از شخصیت شما را معرفی می کند. زندگی زیبا و هیجان انگیز است، اما به یاد داشته باشید که نمی توانید زندگی را از کاناپه منزلتان تجربه کنید.

عدم صداقت

اگر شما نمی توانید حقیقت را گفته و صادق باشید، پس قطعا در مسیر درست یادگیری جذابیت قرار ندارید. یک شخص متقلب همیشه به عنوان فردی غیر قابل اعتماد دیده می شود. سعی کنید همیشه صادق و روراست باشید. فراموش نکنید که صداقت، بهترین سیاست است.

زبان بدن

زبان بدن می تواند چندین مورد از صفات غیرجذابی چون ضعف، عصبانیت، نا امنی، ناراحتی و غیره را نمایش دهد. روش نشستن و ایستادن شما ممکن است بیش از آنچه که فکر می کنید غیرجذاب باشد. به عنوان مثال، اگر دست به سینه بایستید، ممکن است این پیام را منتقل کنید که ناراحت بوده و احساس راحتی نمی کنید. این امر به تنهایی می تواند شما را دست نیافتنی نشان دهد.

توجه به زبان بدن، اهمیت بالایی دارد. سعی کنید هر روز ورزش کرده، از نشستن به مدت طولانی پرهیز نموده، و ماهیچه های اصلی خود را تقویت نمایید. تمام این امور می توانند به بهبود وضعیت شما کمک کنند.

بیش از حد مغرور یا شاد بودن

شاد بودن، امر مثبتی است، اما علم نشان داده که شاد بودن بیش از حد در واقع ممکن است جذابیت شما را کاهش دهد. محققان در پژوهشی که در سال ۲۰۱۱ بر روی بیش از ۱۰۰۰ مرد و زن انجام شد، به این نتیجه رسیدند که زنانی که ظاهر شادی داشتند، جذاب تر به نظر می رسیدند، در حالی که مردانی که “بیش از حد شاد” به نظر می رسیدند، از نظر زنان جذابیت کمتری داشتند.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر