راه اندازی رادیو اتوبوس مدیریت شهری کرج
پنجشنبه ۱۰ دى ۱۳۹۴
0 نظر
541 بازدید

 
  مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه از راه اندازی رادیو اتوبوس مدیریت شهری کرج در چند دستگاه اتوبوس  به صورت پایلوت خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛مراسم افتتاحیه رادیو اتوبوس البرز با حضور عزیز اکبریان، نماینده مجلس اعضای شورای اسلامی وعلی ترکاشوند شهردار کرج انجام شد.
مهرداد کیانی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه ، با اشاره به اینکه شهروندان مخاطبان اصلی مجموعه مدیریت شهری هستند و هدف از خدمت رسانی تسهیل در رفاه شهروندان می باشد، اظهار داشت: با توجه به اینکه ناوگان اتوبوسرانی به دلیل ارتباط حد اکثری با شهروندان، ظرفیت خوبی در اطلاع رسانی دارد، مدیریت شهری بر آن شد تا نحوه عملکرد شهرداری به شهروندان را از طریق این ناوگان پیگیری کند.
این مسئول جابجایی حدود 400 هزار شهروند به صورت روزانه با ناوگان اتوبوسرانی را فرصت مناسبی برای ایجاد ارتباط و تعامل دو سویه مدیریت شهری با شهروندان دانست و افزود: ترویج فرهنگ شهروندی نیز در برنامه های آوای اتوبوس گنجانده شده که این موضوع رغبت شهروندان را برای حفاظت از شهر دو چندان می کند.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه، آموزش های شهروندی در بخش های رعایت حقوق شهروندی، قوانین شهر نشینی، ترویج فرهنگ استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، ترویج فرهنگ جداسازی زباله ها و ... را از دیگر برنامه های رادیو اتوبوس ذکر کرد.
وی با بیان اینکه در مرحله اول 50 اتوبوس به صورت پایلوت، مجهز به پخش آوای اتوبوس در سطح شهر می شوند، گفت: در این اتوبوس ها سه ساعت برنامه ضبط شده برای شهروندان اجرا می شود که معرفی خدمات رسانی شهری در حوزه های مختلف از جمله این برنامه هاست.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر