راه اندازی سامانه مجازی ابر سلامت در کرج
یکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
615 بازدید


به منظور ارتقا سطح و سرانه فرهنگی کلانشهر کرج سامانه مجازی ابر سلامت توسط معاونت فرهنگی شهرداری کرج راه اندازی شد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛فاطمه اسکندری رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج با اعلام این خبر ابراز داشت: انجام فعالیت های فرهنگی موجب افزایش و ارتقاء سطح فرهنگی و سرانه فرهنگی می شود و راه اندازی سامانه مجازی ابر سلامت با این هدف راه اندازی شد.
وی استفاده از سامانه ابر سلامت را بستر الکترونیکی و قدرت ساختار فناوری و اطلاعات دانست و افزود: در این سامانه همچنین بستری جهت استفاده آن در تلفن همراه با هدف ارائه خدمات مراقبتهای پزشکی مهیا شده است.
وی ارائه خدماتی همچون سلامت جسم، روان و مباحث اجتماعی و معنوی را از جمله امکانات سامانه ابر سلامت عنوان کرد و گفت: این سامانه امکان تشکیل پرونده سلامتی برای کلیه اعضای خانواده را فراهم کرده تا کاربران شعار پیشگیری بهتر از درمان است را محقق کنند.
به گفته اسکندری این طرح ارائه دهنده سبک زندگی سالم بر اساس وضعیت روحی و جسمی است و این امکان را فراهم می کند تا کاربران بدانند آیا دچار بیماری شده اند یا خیر.
یکی از امکانات دیگر این سامانه پرسش و پاسخ از سوی کاربران با پزشکان عضو در این سامانه را از دیگر امکانات این طرح عنوان کرد و گفت: کاربران می توانند سوالات پزشکی خود را به صورت آنلاین پرسیده و با کمترین زمان پاسخ خود را توسط پزشکان عضو در این سامانه دریافت کنند.
به  گفته وی مشاوره پزشکی، تست آزمون سلامت، ارائه تخفیف های پزشکی از دیگر امکانات این سامانه می باشد که شهروندان می توانند با مراجعه به این سامانه به آدرس KARAJABR.IR عضو شده و استفاده بهینه از این سامانه را داشته باشند.
 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر