رعایت حقوق مصرف کنندگان درشرکت نفت استان البرز ارزیابی شد
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
0 نظر
44 بازدید

اجرای قانون حمایت از مصرف کنندگان در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز با حضور نماینده استانداری البرز ارزیابی شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ در بهمن ماه سال جاری عملکرد دستگاههای عمومی، دولتی، سازمانها، نهادها، بانکها و شهرداری ها که مشمول ماده ۶ قانون حمایت از مصرف کنندگان هستند توسط استانداری البرز مورد ارزیابی قرار گرفت.

نماینده معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز با حضور در شرکت ملی پخش فراورده های نفتی و امتیاز دهی به شاخص های ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شامل اطلاع رسانی ارائه خدمات، نظر سنجی از مراجعین و مشتریان، رسیدگی به شکایات، آموزش، فرهنگ سازی و برنامه ریزی در راستای تکریم مراجعین و مشتریان عملکرد این شرکت را ارزیابی کرد.

بر اساس اعلام مسئولین ذیربط در استانداری البرز این ارزیابی ها با هدف افزایش انگیزه و حساسیت دستگاهها در رعایت حقوق مراجعین، افزایش اعتماد مراجعین به عملکرد دستگاهها، افزایش رقابت بین دستگاهها برای ارتقاء کیفیت ارائه خدمات، تلاش برای استاندارد سازی زمان ارائه خدمات و شناسایی دستگاههای ناقض حقوق ارباب رجوع انجام شده است.

پس از ارزیابی، دستگاههایی که بیشترین امتیاز را کسب کنند با اهداء لوح تندیس مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر