روشی برای کاهش هزینه های بازدید موزه
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
0 نظر
116 بازدید

کارت موزه استانبول یکی از کم هزینه ترین راه حل های ممکن است که مسافران با همراه داشتن این کارت می تواننداز جاذبه های این شهر گردشگری دیدن کنند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛استانبول از آن کلانشهرهای معروف و مورد توجه است که سالانه میلیون ها گردشگر را از سراسر جهان با آغوش باز می پذیرد. بسیاری راهی ترکیه می شوند و استانبول را برای گشت و گذار انتخاب می کنند تا در میان بافت قدیمی و هزار ساله اش بگردند و بناهای تاریخی و جذابش را از نزدیک ببینند. دیدنی های استانبول یکی دو تا نیستند و انتخاب در میان آن ها دشوار است: از بنای باشکوه و تاریخی ایاصوفیه گرفته تا کاخ های سلطنتی توپکاپی و دلمه باغچه. بزرگ ترین بازار سرپوشیده جهان، بازار بزرگ استانبول تا سرداب مرموز و جالب باسیلیکا سیسترن. برج دوست داشتنی گالاتا تا موزه های باستان شناسی استانبول و ... خواهید دید که اگر بخواهیم این لیست را ادامه بدهیم و تعداد جاذبه های تاریخی استانبول را بشماریم، دیگر زمانی برای پرداختن به اصل موضوع مان نمی ماند.

همان طور که اشاره شد، استانبول جاذبه ها و دیدنی های بسیاری دارد و متأسفانه محدودیت هزینه برای اغلب مسافران مطرح است. از طرفی حتی اگر محدودیت هزینه ای وجود نداشته باشد، چه کسی از کم کردن هزینه های سفرش استقبال نمی کند؟!

کارت موزه استانبول یکی از بهترین راه حل های ممکن است که به شما این امکان را می دهد تا با هزینه ای کم تر و با شرایطی منصفانه، به بازدید معروف ترین جاذبه های استانبول بروید و در دل گنجینه های تاریخی و فرهنگی این شهر گردش کنید.

 همان طور که می دانید استانبول در طول تاریخ، پایتخت ۳ امپراتوری بزرگ بوده است و بنابراین عجیب نیست که لیست جاذبه های تاریخی مشهورش را نتوان در تعداد انگشت های دست خلاصه کرد. کارت موزه استانبول، کارتی است که با استفاده از آن می توانید با هزینه ای کم تر از معروف ترین جاذبه های استانبول بازدید کنید. شاید کمی گیج شوید که حالا چرا کارت موزه استانبول؟

باید بدانید که بسیاری از ساختمان ها و بناهای تاریخی استانبول امروزه به موزه بدل شده اند و بنابراین با تهیه این کارت، امکانش را دارید تا مکان های مختلفی را از نزدیک ببینید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر