رییس اتاق بازرگانی تهران واکنش نشان داد
سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
511 بازدید

رئیس اتاق بازرگانی تهران مصوبه اخیر مجلس نمایندگان آمریکا مبنی بر اینکه " ایران را در ردیف کشورهایی همچون سودان، عراق و سوریه قرار داده را مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، رئیس اتاق بازرگانی تهران مصوبه اخیر مجلس نمایندگان آمریکا را ظالمانه عنوان کرد و گفت: انتظار بخش خصوصی این است که وزارت امور خارجه به صورت جدی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد.

مسعود خوانساری در نهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران اظهار کرد: برای کشورهایی همچون عربستان سعودی که مشکلات متعددی با حمایت از گروه‌های تروریستی در جامعه جهانی ایجاد کرده است مشکلی پیش رو ندارد.

خوانساری چنین اقدامی را ظالمانه دانست و گفت: در فضای پساتحریم اقتصاد ایران که خود را برای همکاری و همراهی با اقتصاد جهانی آماده می‌کند انتظار ما از وزارت امور خارجه این است که به صورت جدی نسبت به این موضوع واکنش نشان دهد.

رئیس اتاق بازرگانی تهران در بخش دیگری از صحبت‌هایش به انتصاب رئیس جدید سازمان امور مالیاتی اشاره و اظهار کرد: ما این انتصاب را به فال نیک می‌گیریم و امیدواریم رئیس جدید سازمان امور مالیاتی با شیوه‌های متفاوت از گذشته عمل کند. از دو سال گذشته بخش خصوصی در مورد موضوع مالیات اعتراضاتی را داشته است. البته بخش خصوصی و صاحبان کسب و کار دریافت مالیات را از حقوق دولت می‌دانند و همچنین خود به پرداخت مالیات معتقدند اما اعتراض ما به روش‌ها و نگرش‌های خاص است که براساس آن سازمان امور مالیاتی فرض را بر این می‌گذارد که همه متخلف هستند. 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر