ساخت سرپناه برای زنان کارتن خواب
یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
534 بازدید

شهرداری تهران به منظور کاهش جرایم خیابانی در حال ساخت کمپ هایی می باشد که زنان معتاد کارتن خواب بتوانند از این فضا استفاده کنند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛علیرضا جزینی قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه بناست شهرداری تهران فضای فیزیکی برای نگهداری معتادان متجاهر با ظرفیت 6000 نفر مهیا کند، گفت: مسیر آماده‌سازی کمپ‌ها مسیر کندی است به همین خاطر از شهرداری تقاضا کردیم این روند سرعت بگیرد.
وی اضافه کرد: درباره آخرین وضعیت آماده‌سازی کمپ‌های ترک اعتیاد ماده 16 که شهرداری تهران در قبال آن تعهداتی را پذیرفته است اظهار کرد: اکنون کمپ "اخوان" در حال بازسازیست و اقدامات دیگری نیز در دست انجام است.
وی افزود: مسیر آماده‌سازی کمپ‌ها مسیر کندی است به همین خاطر از شهرداری تقاضا کردیم این روند سرعت بگیرد. معضل آسیب‌های اجتماعی بویژه "ولگردان معتاد" ایجاب می‌کند که ما سریعتر دست به کار شویم و نسبت به ساماندهی آنها اقدام کنیم.
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه بناست شهرداری تهران فضای فیزیکی برای 6000 نفر مهیا کند گفت: تا کنون افزایش 2500 نفری ظرفیت مراکز ماده 16 محقق شده است. برای زنان کارتن خواب معتاد نیز در آینده فضایی با ظرفیت 500 نفر فضا ایجاد خواهد شد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر