ساخت 18 هزار تخت بیمارستانی در کشور
شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۴
0 نظر
499 بازدید


وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی از ساخت 18 هزار تخت بیمارستانی در کشور در پی انعقاد قرارداد بین این وزارتخانه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ سیدحسن قاضی زاده هاشمی روز جمعه در آیین تفاهم نامه ساخت یک هزار تخت بیمارستانی در لرستان افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا فرصت بزرگی برای رفع موانع و مشکلات حوزه بهداشت و درمان است.
وی اظهار کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در دولت تدبیر و امید کمک قابل توجهی به حوزه بهداشت و درمان کرده است.
وی با بیان اینکه اقدامات قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در راستای ساخت طرح های بهداشت و درمان کمتر از رشادت های دوران دفاع مقدس نیست؛ ادامه داد: از مجموع 18 هزار تخت بیمارستانی تفاهم شده با قرارگاه خاتم یک هزار تخت در لرستان ساخته خواهد شد.
دکتر قاضی زاده هاشمی افزود: امید است که امکان ساخت 18 هزار تخت مورد توافق ظرف پنج سال آینده در سطح کشور فراهم شود.
به گفته وی در حال حاضر حدود دو هزار تخت فعال در سطح استان لرستان وجود دارد و یک هزار و 500 تخت بیمارستانی دیگر غیر از تخت های فرسوده مورد نیاز این استان است .
وی با ابراز امیدواری از اینکه این تخت ها تا ظرف 36 ماه آینده در استان فعال شوند گفت : همچنین در حوزه توسعه بهداشت و درمان استان نیز توافق شده که بیش از 100 مرکز بهداشتی ،خانه بهداشت و مراکز خدماتی با زیر بنای بیش از 25 هزار متر مربع با همکاری قرار گاه خاتم الانبیا در لرستان احداث شود .

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر