ساخت 2مجتمع تفریحی گردشگردی درکرج
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
0 نظر
165 بازدید

رییس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج گفت: دو مجتمع تفریحی گردشگری در باغ جهان و حصار کرج با همکاری بخش خصوصی احداث می شود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ محمدحسین خلیلی اردکانی در حاشیه برگزاری جشنواره بادبادک ها در مجتمع تفریحی باغستان اظهار کرد: کرج از جمله شهرهایی است که به علت داشتن ظرفیت های طبیعی، تاریخی و فرهنگی، همواره مورد توجه قرار داشته است.

وی ادامه داد: این عوامل شرایط مساعدی را برای بهره برداری و توسعه زیرساخت های گردشگری و تفریحی فراهم ساخته است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: منطقه حصار کرج در محدوده ای است که در نزدیکی جاده چالوس و بیلقان قرار دارد و به دلیل وجود جاذبه های گردشگری و ظرفیت های توسعه، قابلیت احداث مجموعه های گردشگری به منظور ارایه خدمات و کالاهای مورد نیاز  مسافران و شهروندان را دارد.

خلیلی اردکانی با اشاره به برگزاری جشنواره بادبادک ها و ایجاد شور و نشاط در بین جوانان، کودکان و خانواده ها تصریح کرد: مسئولین فرهنگی با تخصیص اعتبار و تغییر نگرش می توانند بسترساز شادی مردم شوند.

رییس کمیسیون نظارت و تحول اداری شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: جوانان به شادی گرایش بیشتری دارند و تنها با تخلیه درست انرژی آنان می توان امید به حضور و رشد جوانانی پویا و فعال در جامعه داشت.

به گفته وی؛ اجرای برنامه‌های فرهنگی و شاد در  بوستان ها و پارک ها در ایجاد شور و نشاط اجتماعی تاثیرگذار است.

این عضو شورا در پایان از تلاش‌های مجموعه مدیریت شهری در برگزاری اولین جشنواره بادبادک ها قدردانی کرد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر