سازمان محیط زیست فقط نظارت می کند
سه شنبه ۰۱ دى ۱۳۹۴
0 نظر
550 بازدید

معاون محیط زیست منابع انسانی در دومین همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست در معادن و صنایع معدن بیان کرد : سازمان محیط زیست شیوه‌های کنترلی را ندارد، بلکه فقط نظارت می‌کند که یک عملیات به خوبی انجام شود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ سعید متصدی معاون محیط زیست منابع انسانی سازمان محیط زیست در دومین همایش ایمنی، بهداشت و محیط زیست در معادن و صنایع معدن با بیان اینکه پدیده وارونگی هوا یک پدیده طبیعی برای کره زمین است و در تمام دنیا اتفاق می‌افتد، اظهار داشت: این پدیده وقتی با انتشار آلودگی ترکیب شود، مشکل‌زا می‌شود.

وی با بیان اینکه حتی یک رودخانه سالم در کشور نداریم، گفت: باید بین فعالیت‌های اقتصادی و مسائل زیست‌محیطی هماهنگی ایجاد شود و این در حالی است که اگر تعادل اقتصادی بین هزینه‌های مربوط به آلودگی و فواید اقتصادی صنایع را کنار یکدیگر بگذاریم، همیشه تراز آنها منفی خواهد بود.

متصدی تأکید کرد: سازمان محیط زیست تولید‌کننده آلودگی نیست و شیوه‌های کنترلی را ندارد، بلکه فقط نظارت می‌کند که یک عملیات به خوبی انجام شود، این در حالی است که مردم می‌گویند سازمان محیط زیست هیچ کاری انجام نداده است.

وی پیشنهاد کرد: یک برنامه منظم مدیریتی با مشارکت معدن‌کاران و محیط زیست تهیه شود تا هم‌افزایی بیشتری بین این دو مجموعه صورت گیرد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر