سرکه سیب و خواص آن بر پوست وسلامتی
سه شنبه ۲۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
359 بازدید

سرکه سیب یک راه حل عالی برای کاهش فشار خون و وزن شما به شمارمی آیدکه می تواند به عنوان یک دارو در درمان تقریبا همه امراض به شما کمک کند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ،سرکه سیب یکی از شگفت انگیز ترین محصولات خانگی است که بسیار ارزان و فراوان و از همه مهم تر پر از خواص درمانی است، پوست، مو، سیستم بیولوژیکی بدن انسان و حتی محیط زندگی تان را می توانید با استفاده از این ماده بهبود ببخشید.

 می خواهم یک معجون شگفت انگیز را به شما معرفی کنم. دو قاشق غذا خوری سرکه سیب را در ۴ قاشق غذا خوری و چند قاشق عسل طبیعی مخلوط کنید و استفاده کنید،سرکه سیب طبیعی کمک به هضم غذا وگردش خون می کند و حتی می تواند سبب تسکین گلودردشود!  همچنین به منظور بهبودکارکرد کلیه و رگ های خونی، که می تواند به بیماری های قلبی منجر شود از این ماده استفاده کنیدباروری نیز می تواند از طریق سرکه سیب بهبود بیابد!

۱با سرکه سیب خانه تان را سم زدایی کنید!

سرکه سیب از دوبار تخمیر آب سیب به دست می آید. با جایگزینی این ماده عالی می توانیم خیلی از مواد شیمیایی غیر طبیعی را از دایره مصرف روزانه مان خارج کنیم و در عوض از خواص و کیفیت این ماده بی نطیر و کاملا طبیعی بهره ببریم.

۲درمان سرما خوردگی، آنفلونزا و گلودرد

قرقره مخلوط سرکه سیب و عسل یک درمان عالی برای تسکین گلودرد و سرفه است. همچنین به حل مشکلات معده نیز کمک می کند.

۳درمان سردرد

برای سردرد، دو قاشق غذاخوری سرکه سیب را با دو قاشق غذاخوری عسل خوب مخلوط کنید و کل مایع را بنوشیدسردرد شما در عرض چند دقیقه از بین خواهد رفت!

۴درمان فشار خون بالا

برای فشار خون بالا مخلوط دو قاشق غذا خوری سرکه سیب و یک لیوان آب را ۳ بار در روز بنوشید. این مخلوط فشار خون شما را کاهش می دهد.

۵خستگی مزمن

۳ قاشق غذا خوری سرکه سیب را در یک فنجان عسل مخلوط کنید و این مخلوط را در یک ظرف سربسته نگه دارید. هر شب قبل از خواب دو قاشق غذا خوری از این مخلوط را برای رفع خستگی های مزمن مصرف کنید.

۶درد سینوس و احتقان بینی

دو قاشق غذا خوری سرکه سیب را در یک لیوان آب حل کرده و هر چند دفعه که می توانید در روز بنوشید. درد سینوزیت کم کم کاهش پیدا خواهد کرد.

۷درمان سوختگی

سرکه سیب را هر چند دفعه که می توانید به محل سوختگی بمالید. درد و قرمزی تا حد بسیار زیادی با این ماده از بین خواهد رفت. می توانید در درمان آفتاب سوختگی نیز از این مخلوط استفاده کنید.

۸درمان آکنه(جوش)

سرکه سیب را با آب به نسبت ۱ به ۲ یا ۳ مخلوط کنید و ۲ الی ۳ بار در روز با این محلول صورتتان را شستشو دهید.

۹درمان چاقی، کاهش وزن بدن

نوشیدن مخلوط دوقاشق سرکه سیب در یک لیوان آب به صورت ناشتا و معده خالی کمک زیادی به کاهش وزن خواهد کرد. البته اگر مبتلا به زخم معده یا ناراحتی های گوارشی هستید این کار را انجام ندهید  چون ممکن است به تشدید درد معده منجر شود.

۱۰از بین بردن لکه های روی دندان

به وسیله سرکه سیب دندان هایتان را ماساژ دهید و سپس بشویید. این کار لکه ها و جرم ها را از بین خواهد برد.خواص سرکه سیب تقریبا نامحدود است

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر