سقوط مرگبارجوان پاراگلایدرسوار در مازندران
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
0 نظر
32 بازدید

جوان پاراگلایدرسوار که در آسمان شهرستان سرخرود مازندران در حال پرواز بود، در سقوطی هولناک جان باخت.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ این حادثه دقایقی بعد از پرواز جوان 25 ساله رخ داد و این جوان به علت ناتوانی در کنترل وسیله پروازی‌اش جان سپرد.این پسر جوان که در هوای نیمه ابری روستای درویش آباد مازندران اقدام به پرواز کرده بود پس از اوج گرفتن در آسمان ناگهان دچار مشکل شد و کنترل پاراگلایدر را از دست داد.

این اتفاق در حالی رخ داد که دوستان و تماشاگران بسیاری شاهد این پرواز بودند و پسر جوان در برابر چشمان وحشت زده آنها به سمت زمین سقوط Fall کرد. این دستگاه پرنده پیش از رسیدن به زمین با خانه‌ای ویلایی در کنار سیم‌های برق برخورد کرد و جوان پرنده به زمین افتاد و جان خود را از دست داد.

قربانی حادثه اهل اجوارکلای آمل بود و تنها 25 سال سن داشت.حمیدرضا فرنیا رئیس اورژانس ۱۱۵ محمودآباد به خبرنگار ما گفت: حادثه بعدازظهر روز یکشنبه 22 بهمن ماه 96 رخ داد. بلافاصله بعد از اطلاع از حادثه، تیمی از امدادگران به همراه خودروی آمبولانس‌ پایگاه‌ سرخرود به محل اعزام شدند اما متأسفانه پاراگلایدر بعد از سقوط با یکی از خانه‌های ویلایی روستا برخورد کرد و جوان پرنده به‌علت برخورد با زمین و آسیب دیدگی شدید از ناحیه سر جان خود را از دست داد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر