سهم البرز در داوری فوتبال کشور پر رنگ است
چهارشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
0 نظر
38 بازدید

رئیس فدراسیون فوتبال با تاکید بر این که البرز می بایست در لیگ برتر نماینده داشته باشد، گفت: سهم البرز در داوری فوتبال کشور بسیار پر رنگ است.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال باحضور در مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال ستان البرز اظهار کرد: بسیاری از صفحات روزنامه ها و برنامه های تلویزیونی از فوتبال شروع می شوند و به جرات می توان گفت که 90 درصد برنامه ها در حوزه فوتبال بوده و به همین دلیل حاشیه های این ورزش زیاد است.

وی افزود: با این وجود انتظار ما از روسای هیات فوتبال این است که تمام تلاش خود را بر اصل فوتبال معطوف کنند و از حاشیه ها بپرهیزند تا بتوانیم شاهد رشد هر چه بیشتر این رشته ورزشی باشیم و فوتبال را به نحو احسن به پیش ببریم.

تاج ادامه داد: در استان البرز نیز انتظار از رئیس هیات فوتبال این است که به فکر تشکیل تیم های لیگ برتری، لیگ دسته یک و فوتبال ساحلی باشد و تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت فوتبال استان بگذارد.

وی اضافه کرد: با توجه به پتانسیل موجود، البرز می بایست در لیگ برتر نماینده داشته باشد و از مسئولان اداره کل و هیئت می خواهیم تا به این مهم توجه ویژه ای داشته و برای تحقق آن از تمام ظرفیت های موجود استفاده کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در فدراسیون فوتبال نیز هدف این است که فقط به فکر تیم ملی و سایر تیم ها باشیم نه اینکه جواب این و آن را بدهیم.

وی با بیان این که " سهم البرز در داوری فوتبال کشور بسیار پر رنگ است " عنوان کرد: استان البرز بهترین داورها را در این رشته دارد و باید فوتبال مردان و بانوان این استان بیش از گذشته پرداخته شود.

تاج در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مشکلات فوتبال البرز بسیار زیاد است خاطرنشان کرد: انتظار ما از اعضای مجمع فوتبال این است که بعد از انتخابات، اختلاف را کنار گذاشته و تنها به توسعه فوتبال استان باشند.

وی تصریح کرد: بعد ارگزاری انتخابات انتظارمی رود اعضای مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال البرز از حواشی جلوگیری کرده و از ظرفیت دیگر نامزدها، پیشکسوتان و افراد کارآمد استفاده شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر