سهم نوسازی بافت های فرسوده در بودجه سال 95
شنبه ۰۵ دى ۱۳۹۴
0 نظر
439 بازدید

عضو شورای اسلامی کرج از تخصیص بودجه بالایی  در سال 95،به منظور بهسازی بافت های فرسوده و بناهای ناپایدار این شهر خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، غفور قاسم پور سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج ، ابراز کرد: بر اساس اراده و عزم راسخ شورای اسلامی شهر برای نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده و بناهای ناپایدار، در ردیف های اعتباری بودجه سال 95، رقم خوبی برای تحقق این مهم در نظر گرفته خواهد شد.
وی تاکید کرد: این روزها دغدغه نمایندگان مردم بر بررسی تباصر و پیشنهادهای ضمیمه متمم بودجه سال 94 شهرداری کرج متمرکز است و در تلاش هستیم تا با در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهر و شهروندان، بهترین تصمیمات را در راستای اداره کارآمدتر شهرمان اتخاذ نماییم.
وی ادامه ادامه داد: یکی دیگر از مباحثی که در جلسات کمیسیون تلفیق بودجه مورد بازخوانی قرار گرفت، ضرورت نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده و بناهای ناپایدار بود که طی آن نمایندگان مردم خواستار ارسال آیین نامه اجرایی نوسازی بافت های فرسوده از سوی شهرداری کرج شدند تا در بودجه سال 95 تصمیمات اثرگذاری برای ساماندهی این محلات اتخاذ گردد و شاهد تخصیص بودجه های مناسبی باشیم.
قاسم پور تصریح کرد: در بحث قطار شهری نیز پس از مذاکراتی که با مسئولان استانی و شهری صورت پذیرفت و پیرو جلساتی که در همین ارتباط در محل استانداری البرز برگزار شد، ظاهرا زمینه و بستر لازم برای همکاری با شرکت سابیر فراهم نیست و برغم تلاشهای صورت گرفته برای تکمیل خط 2 متروی کرج با همکاری شرکت شستا اما دوستان مایل به پذیرش پیشنهادات ارایه شده نیستند و جا دارد که در کوتاه ترین زمان ممکن تصمیمات مناسبی برای به جریان افتادن دوباره کار اتخاذ شود. 
قاسمپور افزود: یکی از موضوعاتی که در جریان بررسی پیشنهادات ارایه شده در قالب متمم بودجه سال 94 شهرداری کرج مد نظر نمایندگان مردم قرار گرفت، افزایش اعتبارات لکه گیری و ترمیم روکش آسفالت معابر در سطح مناطق 12 گانه بود که با هدف افزایش رضایتمندی عمومی و بهبود وضعیت تردد عابرین پیاده و وسایط نقلیه در سطح شهر اجرایی شد. 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر