سوپرایز بزرگ گزارشگر فوتبال برای دنیای سیاست
پنجشنبه ۰۳ دى ۱۳۹۴
0 نظر
514 بازدید

گزارشگر بازی تاریخی ایران و استرالیا که این روزها به گفته خودش، تحصیلاتش را در مقطع دکتری پیگیری می کند، در صورت ورود به سیاست، احتمالا دیگر گزارشگری فوتبال انجام نمی دهد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ جواد خیابانی روز گذشته در یكی از باشگاه‌های تهرانی و در جمع دوستانش برای نامزدی و حضور در مجلس  اعلام امادگی کرده است او امروز ثبت نام خود را برای حوزه انتخابیه كرج انجام می‌دهد.

 از دیگر چهره های ورزشی كه قصد حضور در مجلس را دارند می توان به بهنام محمودی بازیكن سابق تیم ملی والیبال اشاره كرد كه او هم از حوزه انتخابیه كرج ثبت نام كرده و اگر خیابانی هم ثبت نام كند، رقیب او خواهد شد.

نكته جالب درمورد كاندیداتوری جواد خیابانی این است كه او از چند سال گذشته مورد انتقاد هواداران فوتبال قرار دارد و نسبت به گزارش هایی كه می كند انتقادات فراوانی می شود.

 این انتقادات در یك سال گذشته به اوج رسیده و بارها از خیابانی انتقادات تندی توسط مردم شده است.

حتی برای نوع گزارش كردن های خیابانی هم جوك های فراوانی ساخته شده است البته به نظر می رسد خود خیابانی به این انتقادات توجهی ندارد.

 وی در آخرین مصاحبه اش گفته بود: كار من گزارش كردن است و كار مردم هم گوش كردن.

یكی از آخرین اشتباهات او در جریان مسابقه استقلال - صبا بود؛ زمانی كه منصور پورحیدری روی تخت بیمارستان خوابیده بود و هواداران داخل ورزشگاه یكصدا نام او را فریاد می زنند. در این هنگام بود كه خياباني كاملا بي خبر از ماجرا، اشتباه بدي كرد.اودر لحظه ای از گزارشش  گفت: «منصور پورحيدري كه به سمت بازيكنان استقلال مي رود شديدا مورد تشويق هواداران قرار می گیرد. بعد از اين اشتباه بود كه به خياباني خبر دادند پورحيدري كيلومتر ها آن طرف تر از استاديوم آزادي روي تخت بيمارستان است واو این موضوع را اعلام کرد.

 البته نكته جالب اینجاست كه خیابانی ظاهرا از اشتباهاتی كه می‌كند پشیمان نیست و بابت جوك هایی هم كه برای او ساخته می شود ناراحت نخواهد شد.

او كه مدتی قبل میهمان برنامه "موج شب" بود، درباره جوک‌هایی که با موضوع گزارش‌های او ساخته می‌شود گفت: من به هیچ وجه ناراحت نمی‌شوم. اگر مردم غمگین هستند و با خواندن یا شنیدن جکی از من خوشحال می‌شوند چه از این بهتر؟ بگذار بخندند.

 

 صادق درودگر هم دیگر چهره ورزشی است كه نامزد حضور در مجلس شده است. او با اینكه تهرانی است، اما به واسطه دوره مدیرعاملی اش در ملوان، از حوزه انزلی ثبت نام كرده است. عزیز محمدی رئیس اتحادیه باشگاه های فوتبال هم از حوزه تهران ثبت نام كرده است. رضا امیراحمدی مجری اقتصادی شبكه پنج هم می خواهد كاندیداخواهد شد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر