سید مناف هاشمی:روزنه های فساد را باید بست
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
0 نظر
619 بازدید

اولین ومهمترین اقدام من در حوزه شهری تهران ، بستن روزنه های فساد خواهد بود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، سید مناف هاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان و کاندیدای شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تجربه حضور بیش از دو دهه در حوزه های مختلف مدیریت شهری از شهردار ناحیه تا قائم مقام معاونت خدمات شهری و همچنین مدارک تحصیلی مرتبط با حوزه شهری گفت: به دلیل این که احساس می کنم می توانم در این حوزه مثمر ثمرتر باشم، از معاونت وزارت ورزش و جوانان انصراف دادم.

وی با بیان این مطلب که نخستین و محوری ترین اقدام من در صورت حضور در شورای شهر تهران بستن روزنه های فساد خواهد بود، گفت: من به دلیل شناختم از شهرداری و مسائل شهری به خوبی راه های خدمت و تخلف را می شناسم و می دانم چگونه می توان جلوی تخلف را گرفت.

هاشمی افزود: شهرداری با توجه به پتانسیلی که دارد همه نوع خدمت و تخلفی می توان در آن انجام داد. اگر ظرفیت و توانمندی نداشته باشی منحرف می شوی و از آن جا که ارتباط مستقیم با مردم است، می تواند بهترین خدمت هم باشد.

این نامزد شورای شهر تهران با اشاره به اینکه برنامه ای با عنوان نجات تهران تدوین کرده ایم گفت: این برنامه با همت دانشجویان نخبه دانشگاه شریف تهیه شده است. با این حال تاکید می کنم مشکل کشور ما نداشتن برنامه خوب نیست، بلکه مشکل ضعف در اجراست که باید در این زمینه اقدامات ویژه صورت گیرد.

وی با بیان اینکه برای ۶ محور شهری برنامه های جامعی داریم افزود: بحث حمل و نقل و ترافیک، شهر پاک، محیط زیست، مسائل فرهنگی و اجتماعی و... از موضوعات مورد توجه ماست که برای آن ها برنامه های ویژه ای دیده ایم.

هاشمی در خاتمه گفت: وقتی به وزارت ورزش و جوانان رفتم، قهرمانان کشور به اندازه دو سال پاداش طلب داشتند و مطالباتشان به جایی نرسیده بود. امروز با افتخار می گویم بر اساس آیین نامه همه مطالبات قهرمان ملی پرداخته شده است. تعهداتمان به المپیکی های اخیر هم انجام شده و نگذاشتیم حق کسی ضایع شود. این رویکرد من در مسائل اقتصادی است؛ درآمد زایی و پرداخت همه مطالبات.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر