شروع ساخت سریال نوروزی محمدحسین لطیفی
شنبه ۲۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
375 بازدید


محمد حسین لطیفی ساخت مجموعه تلویزیونی خود را که در نوروز 95 پخش خواهد شد، شروع کرد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ محمد حسین لطیفی کارگردان سینما و تلویزیون جمعه 25 دی ماه سریال نوروزی خود را با حضور بهنام تشکر و نگار عابدی در تهران کلید زد. 
این مجموعه که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده و پیش از این در مطبوعات آن را «دودکش 2» نامیده اند، روز گذشته 25 دی ماه با حضور بهنام تشکر ونگار عابدی در تهران در لوکیشن خانه نصرت کلید خورد. 
سریال تلویزیونی جدید محمد حسین لطیفی که قرار است نوروز 95 از شبکه اول سیما پخش شود، به تهیه کنندگی سید محمود رضوی ساخته می شود.  
در این سریال هومن برق نورد، بهنام تشکر، سیما تیرانداز، امیرحسین رستمی، نگار عابدی، محمدرضا شیرخانلو و یاسمن نوروزی بازی می کنند. البته بازیگران جدید این مجموعه نوروزی که طنز اجتماعی است، هم به زودی معرفی می شوند. 
در این سریال جدید، شخصیت های مجموعه «دودکش» که ماه رمضان سال 92 ازشبکه اول سیما پخش شد و با استقبال بسیار خوبی روبرو شد، حضور دارند اما فضا و قصه ای تازه ای به قلم کوروش نریمانی، قرار است به تصویر کشیده شود. 
در خلاصه داستان این مجموعه آمده است:قالیشویی مشتاق تعطیل شده است . فیروز مشتاق در ایام نزديك به نوروز به خاطر از دست نرفتن اعتبار قالیشویی و حفظ مشتریان سابق ، سعی مي كند با اجاره ی یک قالیشویی دیگر ، کارش را پی بگیرد. او كه با انبوهي از فرشهاي نشسته روبرو است، دردسرهاي جديدي برايش رخ مي دهد. 
از کوروش نریمانی نویسنده این مجموعه تا کنون نمایشهای متعددی به نویسندگی و کارگردانی او همچون «شبهای آوینیون»، «والس مرده شوران»، «دن کامیلو»، «هیپوفیز» و... به روی صحنه رفته است و همچنین پیش از این نویسندگی مجموعه تلویزیونی «پایتخت 2» را برعهده داشته است.  

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر