شکارچیان غیر مجاز زنجانی دستگیر شدند
سه شنبه ۲۹ دى ۱۳۹۴
0 نظر
441 بازدید

 فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست استان زنجان از دستگیری شکارچیان غیر مجازی که کبوتر چاهی و خرگوش شکار میکردند، در این استان خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛زعفر افشاری در این خصوص اظهار کرد: شنبه شب سه متخلف در شهرک صنعتی روی زنجان واقع در مسیر ارتباطی زنجان - بیجار، با ورود به محوطه یکی از سوله ها نسبت به شکار کبوتر چاهی اقدام کرده بودند که با تیزهوشی نگهبان و اعلام موضوع به نیروی انتظامی در دام قانون گرفتار شدند.
وی اظهار کرد: از این سه شکارچی متخلف، لاشه سه قطعه کبوتر چاهی و یک قبضه تفنگ بادی کشف و ضبط شد و متخلفان نیز با تشکیل پرونده به مراجع قضایی استان معرفی خواهند شد.
افشاری افزود: همچنین روز گذشته با همکاری ماموران نیروی انتظامی شهرستان سلطانیه یک شکارچی متخلف به جرم شکار غیرمجاز یک راس خرگوش دستگیر شد.
وی تاکید کرد: این شکارچی متخلف در اراضی شهرستان سلطانیه مشغول به شکار خرگوش بود و یک قبضه اسلحه ته پر تک لول، 3 تیر فشنگ چارپاره و لاشه یک سر خرگوش کشف و ضبط گردید.
افشاری با بیان اینکه متخلف دستگیر شده بومی بود، افزود: برای این شکارچی متخلف پرونده ای تنظیم و جهت رسیدگی و اعمال قانون تحویل مراجع قضایی شهرستان سلطانیه شد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر