صرفه جویی در بودجه با بررسی قبل از اجرای پروژه
سه شنبه ۰۱ دى ۱۳۹۴
0 نظر
565 بازدید


عضو شورای اسلامی شهر کرج بر مطالعه دقیق پیش از اجرای پروژه ها و مشخص و رفع شدن مشکلات، معارضات و تملکات،به منظور صرفه جویی در بودجه تاکید کرد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛حجت اله غلامرضایی  عضو شورای اسلامی شهر کرج ابراز کرد: یکی از مهم ترین دغدغه های شورای اسلامی شهر کرج، رفع معارضات و تملکات پروژه ها قبل از اجرای آن است.
غلامرضایی ضمن بیان این مطلب افزود: مطالعه دقیق پیش از اجرای پروژه ها و مشخص و رفع شدن مشکلات، معارضات و تملکات، کمک شایانی در سرعت و صرفه جویی بودجه خواهد داشت.
 وی در این رابطه به تقاطع غیر همسطح میدان سپاه اشاره کرد و گفت: وجود فیبر نوری، گالری مترو (در محل ساختمان جهاد کشاورزی) و تملکات دیوار سپاه از مهم ترین دغدغه ها بر سر راه اجرای این پروژه بود که خوشبختانه در حال حاضر هیچگونه مشکلی در خصوص معارضات و تملکات وجود ندارد و این پروژه از پروژه های حساس می باشد.
این عضو پارلمان شهری کرج در راستای مشکلاتی که بر سر راه اجرای پروژه حامی  وجود داشت، افزود: مدت قرارداد این پل یک سال است اما به علت رفع تملکات و معارضات حدود 11 ماه بلاتکلیف بود که پس از رفع تملکات در حال حاضر رمپ غربی در حال اجرا می باشد.
وی افزود: احداث تقاطعات شهری با توجه به پیچیدگی های ترافیکی و اجرایی از یک سو و از سوی دیگر درگیری با تملکات و مسائل شهرسازی، از جمله مهمترین طرح های اجرایی شهری هستند که به کارگیری مهندسی ارزش در آنها می تواند بسیار به توسعه فضای شهری در عین جلوگیری از هدررفت سرمایه و تحمیل هزینه های مازاد بیانجامد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر