صعود شیرین استقلال بادرخشش رحمتی
پنجشنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
608 بازدید

مهدی رحمتی دروازه بان آبی پوشان پایتخت توانست با مهار 3 ضربه پنالتی بازیکنان نفت ، تیمش را به مرحله نیمه نهائی جام حذفی ببرد .

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ،رحمتی در ضیافت پنالتی ها توانست با مهار زیبای  ضربات لطفی ، مطهری ،بوحمدان ،استقلال را به دور بعد جام حذفی رسانده و ستاره صعود استقلال در این بازی باشد .

دو تیم هم شهری استقلال و نفت تهران روز چهارشنبه برای صعود به مرحله نیمه نهائی  جام حذفی در مقابل هم صف آرائی کردند .موقعیت شهباز زاده ابتدای باکرنرهای پیاپی نفتی ها منصوریان نتوانست از ای کرنرها نتیج ای بگیرد و تنها شوتهای راه دور برای دو تیم موقعیت سازی می کرد تا اینکه در دقایق نیمه اول بازی استقلال با استفاده از مدافع تیم حریف  به گل دست یافت و بازی بانتیجه 1-0 به سود استقلال در نیمه اول پایان یافت . 

اما در نیمه دوم استقلالی ها از ضد حملات استفاده نکردند تا اینکه سعید لطفی  دقایق اضافه نیم دوم بایک بغل پا بازی را به تساوی کشاند .ضربات پنالتی تعیین کننده سر نوشت تیم صعود کننده به مرحله نیم نهائی بود .ضربات پنالتی افت و خیزی داشت اما واکنش های فوق العاده رحمتی روی سه پنالتی باعث شد استقلال به مرحله بعد صعود کند و حریف تراکتور سازی شود . 

در حاشیه ی این بازی حساس می توان به اندک تماشاگر (حدود 1500)نفر که خود را به استادیوم تختی رسانده بودند اشاره کرد که این موضوع در نوع خود عجیب بود .

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر