ضرورت کیفیت اطلاع رسانی در انتخابات
پنجشنبه ۲۴ دى ۱۳۹۴
0 نظر
447 بازدید

استاندار البرز بر ضرورت کیفیت اطلاع رسانی در امر انتخابات برای آگاهی رسانی به شهروندان تاکید ورزید.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، سیدحمیدطهائی در نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز، ابراز کرد: تنها نباید به کمیت در اطلاع رسانی توجه داشت، هنر این است که با ابزارها و امکانات موجود از مجرای قانون، به صورت کیفی و مقبول جامعه رسالت خود را در فرایند آگاهی بخشی مردم و آشنایی با حقوق شهروندی به انجام رساند.
وی تکالیف کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات و روابط عمومی ها را در برهه کنونی مورد تحلیل قرار داده و ادامه داد: باید اهمیت حق رأی و نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت کشور جریان سازی شود.
استاندار البرز فعال شدن هیأت بازرسی انتخابات در استان و شهرستان ها را مجرایی برای بررسی شکایات مردمی اعلام کرد و گفت: تمامی ساز و کارهای قانونی مهیا و شعب ویژه ای برای رسیدگی به فرایند سلامت انتخابات تدارک دیده شده است.
طهائی با تأکید بر لزوم بسیج فرمانداری های شش گانه استان توسط کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات و تعیین خط و مشی ها، افزود: باید تمام تلاش خود را برای برگزاری هر چه با شکوه تر انتخابات پیش رو و حضور میلیونی مردم پای صندوق های رأی بکار گیرد.
استاندار البرز پیام کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان را اهتمام برای بکارگیری 'حضور فعال مردم' و' یادآوری حقوق شهروندی' با رعایت اصل بی طرفی اعلام کرد.
بهره مندی از ظرفیت رسانه ها برای اطلاع رسانی رویدادهای لحظه به لحظه انتخابات از دیگر تأکیدات استاندار البرز در جمع اعضای شورای اطلاع رسانی استان بود.
وی افزود:خود را جاده اصلی انتخابات قرار دهید و در این مسیر با حضور فعالانه در بخش مختلف جهت تبلیغات عمومی استفاده کنید تا پیام انتخابات انعکاس استانی داشته باشد.
وی با تأکید بر اینکه باید اخلاق مداری را سرلوحه کار خود قرار دهید، گفت: این انتظار وجود دارد افرادی که قرار است برای قانونگذاری وارد مجلس شوند، خود در گام های ابتدایی مسیر قانون را برای رسیدن به کرسی های مجلس انتخاب نمایند.
استاندار البرز افزود:کمیته اطلاع رسانی استانداری با امکانات موجود، مرحله به مرحله انتخابات پیش رو، وظیفه مهم 'روشنگری، نظارت و کنترل' را عهده دار است.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر