عرضه گسترده لیموی ترش برزیلی در بازار
دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
506 بازدید

لیمو با قیمت هفت هشت هزار تومان از کشورهای ترکیه و برزیل وارد بازار کشور می شود.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه حسن مهاجران رییس اتحادیه میوه و سبزی فروشان، درباره بازار میوه‌های پاییزی گفت: امسال میوه در بازار فراوان است و با قیمت ارزانی ارایه می‌شود. ضمن اینکه محصولات با کیفیت خوب نیز در بازار فراوان هستند و می‌توان میوه‌های با کیفیت را با قیمت مناسب تهیه کرد.

او افزود: این روزها انواع خرمالو از خرمالو کن گرفته تا شمال در بازار هستند که با قیمت دو هزار و 500 تومان به‌فروش می‌رسند. همچنین انواع انار از همه جای ایران با قیمت‌های دو هزار تا چهار هزار تومان در بازار موجود است.

مهاجران همچنین گفت: انواع نارنگی و پرتقال نیز از شهرهای شمالی کشور، به بازار عرضه شده‌اند که بین چهار هزارو 500 تا پنج هزار تومان قیمت دارند.همچنین نارج ساری با قیمت دو هزار و 500 تا چهار هزار تومان در بازار عرضه شده‌اند.

او با بیان اینکه لیموترش از میوه‌های کم یاب بازار است، گفت: لیموترش میناب با قیمت 12 هزارتومان از گرانترین میوه‌های بازار است و لازم به ذکر است که لیموترش‌های وارداتی از کشورهای برزیل و ترکیه نیز وارد کشور شده‌اند و با قیمت هفت و هشت هزار تومان به‌فروش می‌رسند.

رئیس اتحادیه سبزی‌ و میوه‌فروشان همچنین گفت: اکنون برخی میوه‌های مرغوب بازار مانند انار در سردخانه ذخیره شده‌اند تا در فصل پایان برداشت این میوه، به بازار عرضه شوند.

او همچنین بیان کرد: امسال وضعیت میوه بازار مناسب بود، در نتیجه در تامین میوه شب عید نیز مشکلی وجود نخواهد داشت.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر