عروسکهای مشکوک زائران اربعین حسینی
دوشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
598 بازدید


به دنبال کشف سه عروسک اسباب بازی حاوی مواد منفجره در شهرستان کاشمر معاون سیاسی، امنیتی استاندار خراسان رضوی از عموم زائران خواست تا عروسک های خریداری شده در عراق را به مراکز انتظامی تحویل دهند.                                        
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه، همزمان با ایام سوگواری رحلت رسول مکرم اسلام تعداد سه عروسک اسباب بازی که به دلیل جاسازی چاشنی انفجاری وزن آن از حالت طبیعی خارج شده با هوشیاری زائران به مراکز انتظامی و سپاه پاسداران شهرستان کاشمر تحویل داده شده که پس از بررسی بعمل آمده مشخص شد این عروسک ها قابلیت انفجار و تخریب داشته است.
 در همین رابطه معاون سیاسی–امنیتی استاندار خراسان رضوی با اشاره به کشف تعدادی عروسک محتوی مواد انفجاری از هدایای خریداری شده توسط زائران ابا عبدالله الحسین (ع) در کشور عراق  اظهار کرد: این شیوه ی ابلیسی در تاریخ جنایات تروریستی در دوره ی معاصر سابقه نداشته است.
سید محسن صادقی بیان کرد: خوشبختانه با اطلاع رسانی مناسب و همکاری زائران و خانواده های محترم آنها، تعدادی از عروسک های تله گذاری شده کشف و خنثی شد.
وی تاکید کرد: ضروری است زائران محترمی که از عراق عروسک خریداری کردند حتما قبل از باطری گذاری و استفاده برای کنترل به پاسگاه و یا کلانتری محل سکونت خود تحویل دهند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت  تله گذاری انفجاری در عروسک ها که ویژه  بازی دختران کودک است، سخیف و کثیف ترین اقدام و تلاش برای کودک کشی در تاریخ جنایات تروریستی است.
صادقی، شکل گیری چنین اندیشه های به غایت ضدانسانی در این گروه تروریستی را قابل تأمل دانست و تصریح کرد: این روش مولود افکاری است که متأسفانه هنوز در برخی کشورهای مرتجع منطقه ترویج می شود.
وی برخورد صرف نظامی جهان با داعش را ثمر بخش ندانست و گفت: در گام نخست باید روی زایشگاه ها و زیست گاه های تفکری این گروه جهنمی متمرکز شد وگرنه بشریت همچنان شاهد زایش مستمراین فرزندان شیطان خواهد بود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر