عملکرد مردم در انتخابات با بصیرت
جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
470 بازدید


امام جمعه کرج در خطبه های نماز جمعه امروز از مردم خواست تا با بصیرت وارد عرصه انتخابات شوند.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛حجت الاسلام والمسلمین سید محمد مهدی حسینی همدانی امام جمعه کرج با بیان این که کار انتخابات خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در کشور کلید خورده است، اظهار داشت: همه ما باید مراقب برخی حرکت ها در دو انتخابات هم زمان باشیم و همانگونه که مردم با بصیرت وارد عرصه انتخابات می شوند دستگاههای اجرایی و نظارتی هم باید امین مردم بوده و به وظیفه خود درست عمل کنند.
حسینی همدانی با تاکید بر این که وحدت حوزه و دانشگاه باعث پیشرفت جامعه می شود، بیان داشت: مراد از وحدت، وحدت ساختاری نیست بلکه منظور آن است که نخبگان جامعه به یک آرمان عمل کرده و موجب پیشرفت تمدن جامعه شوند.
امام جمعه کرج گفت: وحدت فقط مربوط به حوزه و دانشگاه نیست، بلکه کل جامعه را شامل می شود. از این رو همه مردم و گروه ها باید با هم مهربان بوده و وحدت داشته باشند.
وی ادامه داد: الگویی که جمهوری اسلامی به جهان ارایه داد، وحدت و زیربار ظلم نرفتن در مقابل دشمنان بود.
وی با تاکید بر این که مسئولان کشور باید نسبت به کشتار شیعیان نیجریه عکس العمل مناسب و به جا نشان دهند، گفت: کشتار شیعیان نیجریه، مردم نارداران در جمهوری آذربایجان و مسلمانان سوریه در راستای شیعه هراسی است که در دستور کار دشمنان اسلام قرار دارد.
وی با بیان اینکه سران ترکیه، قطر، عربستان و برخی کشورهای منطقه عامل استکبار در منطقه هستند، اظهار داشت: رژیم آل سعود برای تبلیغ تکفیری ها و تبلیغ شیعه هراسی فقط 100 شبکه تلویزیونی ایجاد کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان البرز رژیم صهیونیستی، آمریکا و عربستان را مصداق بارز ظلم، ستم، فساد،خون ریزی و جنایت در جهان معرفی و خاطر نشان کرد: مثلث شوم آمریکا، صهیونیسم و وهابیت مدیریت فجایع امروز جهان را به عهده دارند.
وی با تاکید بر این که تفکر اهل بیت (ع) و شیعه بر استکبار ستیزی و ظلم ستیزی استوار است، گفت: سبک زندگی شیعه یرگرفته از دستورات الهی، اهل بیت (ع) به ویژه فرمایشات ظلم ستیزانه امام حسین (ع) بنا شده و کسی که در مکتب امام حسین (ع) رشد و نمو کند، دشمن ستیز است. 
حسینی همدانی با بیان این که امام حسین (ع) اصول آزاده زیستی و زندگی شیعه را در کنار دیگر اهل بیت (ع) برای شیعیان ترسیم کرده است، افزود: شیعیان در هر نقطه جهان که زندگی کنند با ظلم و ستم مبارزه کرده و هرگز زیر بار ظلم نمی روند.
امام جمعه کرج در ادامه گفتمان شیعه انگلیسی و اسلام آمریکایی را برای مسلمانان مضر است و تاکید کرد: یرخی از مسلمان نماها امروز در شبکه های تلویزیونی خود که با پول دستگاههای جاسوسی غربی – صهیونیستی تامین می شود به دنبال فتنه انگیزی بوده و در صدد تضعیف شیعه و اسلام هستند ولی هیچگونه اقدامی در مقابله با دشمنان اسلام نمی کنند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر