عملیات زیباسازی درمنطقه 12شهری کرج اجرایی شد
پنجشنبه ۰۲ شهریور ۱۳۹۶
0 نظر
102 بازدید

مدیر منطقه 12 شهرداری کرج، با تشریح عملکرد واحد زیباسازی این منطقه، عنوان کرد: در این خصوص اقداماتی از قبیل رنگ آمیزی و امحاء دیوار نویسی، مرمت و بازسازی مبلمان شهری همچنین حذف اغتشاشات بصری از نمای شهری اجرایی شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ سعادت مدیر منطقه 12 شهرداری کرج با اشاره به اهمیت موضوع زیباسازی و ایجاد زیبایی و نشاط در منظر شهری گفت: یکی از مهمترین رویکردهای این واحد ساختن محیطی زیبا برای زندگی بهتر و ایجاد روحیه شادابتر برای شهروندان می باشد.

این مسئول همچنین از اجرای طرح پاکسازی دیوارهای بدمنظر در منطقه خبرداد و گفت: رنگ آمیزی و شستش110 مورد مخازن زباله مکانیزه ، رنگ آمیزی 50 مورداز سطل های زباله پارکی، امحاء و رنگ آمیزی جداره ها و پیکره ها بخش دیگری از فعالیت های زیباسازی مربوط به این منطقه بوده است.

وی همچنین نصب بنر و ریسه پارچه ای مناسبت های مذهبی و ملی،- رنگ آمیزی وامحا دیوار نویسی به متراژ دو هزار و 800  متر مربع، رنگ آمیزی ورفع نقص 70 مورد از تابلوهای معابر و جمع آوری 45 مورد از بنرهای غیرمجاز را به عنوان بخش دیگری از اقدامات منطقه در حوزه زیباسازی عنوان کرد.

مدیر منطقه 12 شهرداری کرج ارتقاء مبلمان شهری را در زیبا سازی چهره شهر بسیار مهم دانست و ادامه داد: مبلمان شهری از جمله عناصر سازنده فضاهای شهری به حساب می آید که کمیت، کیفیت، زیبایی، راحتی دوام و محل استقرار آنها نقش بسیار اساسی در دستیابی به شهری زیبا و سالم دارد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر