فرار گاو خشمگین حادثه ساز شد
چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
604 بازدید

فرار گاو خشمگین از دست قصاب در تهران، 10 مرد و 5 زن را در تهران دچار حادثه کرد. 

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ چندی پیش ساکنان خیابان سپهر سعادت‌آباد وقتی شنیدند مردی در همسایگی‌شان قصد دارد گاوی را قربانی کند با اشتیاق زیادی از خانه‌هایشان بیرون ریختند و دور قصاب حلقه زدند.
وقتی وانت حامل گاو در بین این حلقه توقف کرد، چند مرد گاو را از پشت خودرو به پایین کشیدند و روی زمین خواباندند تا قصاب مراسم قربانی را اجرا کند. هنوز قصاب آماده نشده بود که ناگهان گاو خشمگین وحشت‌زده با پرتاب کردن مردان که پاهایش را گرفته بودند از جا برخاست. 60 نفر تماشاچی که از این واکنش سریع گاو غافلگیر شده بودند با ترس و واهمه پا به فرار گذاشتند و همین کافی بود تا گاو با وحشت بیشتری سرگردان و حیران به اطراف بدود و به زنان و مردان ضربه بزند.
برای مهار کردن گاو، قصاب و چند مرد به سمت گاو حمله بردند و با چاقو ضرباتی به گاو وارد کرده تا توانستند گاو را از پای در آورند و پیش از مرگش آن را قربانی کنند.
با آمدن اورژانس 10 مرد و 5 زن که به‌شدت زخمی شده بودن به مراکز درمانی انتقال یافتند.
پس از ترخیص شدن این 15 نفر، آنها به دادسرای ناحیه 2 تهران مراجعه کرده و از صاحب گاو به‌خاطر سهل‌انگاری در نگهداری این حیوان به طرح شکایت پرداختند.
با اعلام نظر پزشکی قانونی و محاسبه دقیق، میزان دیه مشخص شد و صاحب گاو در برابر پرداخت 10 میلیون تومان پول به 15 زن و مرد قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، رایزنی‌ها برای صلح و سازش بین 15 زخمی حادثه و صاحب گاو در حال انجام است و در صورت رضایت ندادن آنها قرار مجرمیت صادر شده تا میزان محکومیت صاحب گاو پس از محاکمه در دادگاه جزایی عمومی تهران مشخص شود.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر