فردا گرمترین روز خردادماه!
سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۶
0 نظر
144 بازدید

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد: فردا دمای هوا در خردادماه به حداکثر خود می رسد و تهران گرمای 40 درجه را تجربه می کند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ مرتضی ضرابی کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: در48 ساعت آینده با پایداری جو در کشور شاهد افزایش دما در بیشتر نقاط کشور خواهیم بود. دمای اهواز امروز هم به 50 درجه بالای صفر می رسد و این روند تا روز جمعه ادامه دارد.

وی ادامه داد: در روزهای اخیر دلگان در سیستان وبلوچستان و برازجان در بوشهر با دمای میانگین 49 درجه سانتیگراد گرم ترین شهرهای ایران بودند.

به گفته این کارشناس سازمان هواشناسی دمای هوای تهران فردا به 40 درجه بالای صفر می رسد.

ضرابی با بیان اینکه بارش در برخی نقاط کشور همچنان ادامه دارد، تاکید کرد: در شمال غرب، سواخل خزر و بخش هایی از شمال شرق به علت وجود رطوبت همچنان شاهد بارش پراکنده باران هستیم. در روزهای گذشته انزلی با 47 میلیمتر بارش رکورددار بیشترین بارش بود.

وی از ورود گرد وغبار به کشور خبر داد و گفت: امروز و فردا گرد و خاک با منشا کشور های همسایه وارد استان های بوشهر، خوزستان و ایلام شده و تا 48 ساعت میهمان این مناطق هستند.

وی با اشاره به کاهش دمای هوا از عصر پنج شنبه، افزود: علاوه بر کاهش دما از عصر پنج شنبه در کشور،شاهد وقوع پدیده رگبار در جنوب شرق کشور خواهیم بود. 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر