فعالیت 13 حوزه انتخابیه درالبرز
دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
405 بازدید

 
2 حوزه اصلی و 11 حوزه فرعی  انتخابیه دراستان البرز برای انتخابات اسفند ماه سال جاری فعال شدند.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه،حجت الله ملاصالحی رئیس ستاد انتخابات استان البرز در نشست نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی استان البرز بیان کرد: از مجموع این تعداد 11حوزه فرعی و دو حوزه اصلی شامل حوزهای انتخابیه کرج و ساوجبلاغ است .
وی تاکید کرد: دربخش هیات اجرایی به رغم تمام مشکلات، دولت امکانات لازم بسیج کرده و هیات های اجرایی شکل گرفته است .
ملاصالحی با اعلام اینکه سه مولفه مهم در انتخابات مردم ، هیات های اجرایی و داوطلبان انتخاباتی هستند گفت: برخی از داوطلبان زودتر از موعد مقرر تبلیغات خود را شروع کرده اند که درآینده مشکلاتی را برای خود آنان ایجاد خواهد کرد و در این زمینه تذاکرات لازم داده شده است .
وی مردم را بزرگترین سرمایه اجتماعی برای نظام اسلامی دانست که در عرصه های پیروزی انقلاب اسلامی و جنگ زمینه موفقیت هرچه بیشتر نظام را فراهم کردند .
رئیس ستاد انتخابات استان البرز اضافه کرد: اگر مردم در مسائل سیاسی و اجتماعی ورود نمی کردند موفق نمی شدیم و امروز این بحث از طریق تشکل های غیردولتی و احزاب دنبال می شود .
ملاصالحی ادامه داد: اگر احزاب و نخبگان سیاسی وارد صحنه نشوند نمی توان آگاهی بخشی داشت و وجود 460 تشکل غیردولتی امتیازی بزرگ برای البرز محسوب می شود .
وی خاطرنشان کرد:همانطورکه دولت و وزارت کشور بر بی طرفی کامل تاکید دارند رای مردم را حق الناس می دانیم که با حفاظت ازآن باید اعتماد عموم را جلب کرد .
این مسئول خطاب به احزاب حاضر درنشست گفت: شما توان بسیج مردم را دارید، ضعف ها را باید بگویید و به دولتمردان کمک کنید تا زمینه برای حضور حداکثری هرچه بیشتر فراهم شود .
وی تاکید کرد:دراین مقطع زمانی تاکید برصیانت ازآراء مردم و حضور حداکثری این سرمایه مهم کشور است اگرچه چارچوب قانون نیز مد نظر است .

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر