فوت هوادار تیم سرخپوش در ورزشگاه
سه شنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
498 بازدید

 

دیروز در اوسط بازی بین دو تیم نفت و پرسپولیس یکی از هواداران تیم سرخپوش دچار حمله قلبی شد ولی با تلاش امدادگران دوباره احیا شد و به بیمارستان انتقال داده شد اما در راه بیمارستان، دار فانی را وداع گفت. 

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ این تماشاگر نجیه الله حسینی اصل ۶۵ ساله از تهران معرفی شده که ساعت ۱۵:۴۵ دیروز در مسیر بیمارستان درگذشت. نماینده باشگاه پرسپولیس به همراه چند تن از لیدرهای کانون هواداران در بیمارستان بعثت حضور پیدا کردند. قرار شده پیکر آن مرحوم امروز به خانواده اش تحویل داده شود.
بنا بر گفته شاهدان عینی، این هوادار اواسط نیمه اول دچار تشنج شده و در راه بیمارستان فوت می کند.

یک شاهد عینی گفته این اتفاق تقریبا دقیقه ۳۳ بازی و جلوی درب ورودی تماشاگران به سکوها بوده است. این هوادار پس از افتادن روی زمین، بی هوش شد و تعدادی از تماشگران و لیدرها به دور وی جمع شدند. بعد از این اتفاق ماموران اورژانس را در جریان گذاشتند. هوادار پرسپولیس دقایقی روی زمین افتاد تا اینکه گل پرسپولیس به ثمر رسید و بعد از آن سکوها کاملا شلوغ شد، در میان شلوغی یکی از ماموران اورژانس به آرامی از سکوها بالا آمد و پس از معاینه احتمالا متوجه شد که او دار فانی را وداع گفت. البته دقایقی بعد اورژانس این هوادار را به بیرون ورزشگاه منتقل کرده است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر