قابلیت های گوناگون البرز کارت
چهارشنبه ۱۶ دى ۱۳۹۴
0 نظر
365 بازدید


   مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه از 123 قابلیت پرداخت الکترونیکی البرز کارت به منظور رفاه حال شهروندان خبر داد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛مهرداد کیانی مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه اظهار داشت: کاهش هزینه های چاپ و توزیع بلیت، رعایت بهداشت و حفظ سلامتی رانندگان و مسافران، جلوگیری از اتلاف وقت شهروندان و استخراج دقیق آمار مسافر جا به جا شده از  مزایای استفاده از البرز کارت است که سازمان اتوبوسرانی با مطالعات انجام شده در این خصوص، فرهنگ استفاده از این کارت را در سراسر شهر نهادینه کرده است.
این مسئول با بیان اینکه رفاه حال شهروندی بیشتر از دیگر مسائل مد نظر مسئولان مدیریت شهری قرار دارد، گفت: امکان مشخص شدن  باقیمانده مبلغ شارژ کارت بلیت با نگه داشتن ممتد کارت بر روی دستگاه کارتخوان برای مسافران قابل رویت می باشد.
ای مسئول افزود: این کارت به گونه ای طراحی شده است که امکان استفاده آن در پارک سوارها، فرهنگسراها، پارکینگ و ... نیز وجود دارد.
وی در ادامه سخنان خود از استفاده بیش از 75 درصدی مسافران کرجی از البرز کارت جهت پرداخت هزینه سفر خود یاد کرد وافزود : پس از اتمام موجودی کارت، شهروندان می توانند در نقاط مختلف شهر به ویژه در مسیرهای پرتردد باجه های فروش البرز کارت، کارت خود را شارژ کنند.
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی کرج و حومه با اشاره به اینکه نرخ کرایه در شبکه بر اساس طول سفر و نوع اتوبوس تعریف می شود، عنوان کرد: امکان پرداخت کرایه چندین نفر از طریق یک کارت بلیت فراهم شده است.
این مسئول با اشاره به اینکه در حال حاضر تمامی اتوبوسهای ناوگان اتوبوسرانی کرج مجهز به سیستم بلیت الکترونیک هستند، اظهار داشت: حضور و غیاب رانندگان نیز از طریق سیستم بلیت الکترونیک انجام می شود که این موضوع در رفاه رانندگان تاثیر مطلوبی دارد.

 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر