قدردانی هنرمندان از سردار سلیمانی
یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
0 نظر
1459 بازدید

امنیت کشورمان که با حوادث اخیر پاریس خیلی بیشتر به چشم می آید را مدیون بزرگ مردانی هستیم که با برای دفاع از جان و مال و ناموس هم وطنانشان از هیچ چیزدریغ نکردند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ حملاتی که اخیرا آرامش و امنیت مردم پاریس را برهم زده است،موجب آن شده است تا مردم کشور و به خصوص هنرمندان از بزرگ مردانی چون سردار سلیمانی قدردانی کنند.

رضا رشیدپور در صفحه اینستاگرام خود در همین راستا نوشت: "نبض زندگی در رگ "امنیت" می تپد. اگر برایش خون نداده باشی، خون به پا خواهد کرد. نفس کشیدن در شهر امن، خون بهای ریه هایی است که هنوز بوی گاز خردل می دهند و ایستادن به ارتفاع تاریخ هدیه مردانی است که روی صندلی های چرخ دار نشسته اند.

شهید؛ نام جا مانده بر جان خسته ی اتوبانهای شهر نیست، بلکه نشانی رسیدن است از شاه راه مردانگی و غیرت. من هروقت هوس آزادی به سرم زده یا راه همت را رفته ام یا چمران. چه فرقی دارد وقتی همه آنها تو را به رهایی برسانند. رها شدن از امروز و جاری شدن در فردا. اعتقاد دارم قلب شیر آن مردان بزرگ حالا در سینه عاشقانی می تپد که امنیت و آرامش را به مردم نجیب و خسته میهنم هدیه می کنند.

با کمال میل و افتخار می گویم که امن ماندن خانه ام را مدیون قاسم سلیمانی ها می دانم، او یک شخص نیست، یک فرهنگ است . فرهنگی که حرمت خانه را از جان عزیزتر می داند. من هرگز حاج قاسم سلیمانی را از نزدیک ندیده ام اما به صراحت می گویم که هر وقت ملاقاتشان کنم به احترامشان تعظیم کرده و دستشان را خواهم بوسید ...

سایه ات مستدام سردار."

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر