مبارزه با گران فروشی در آستانه شب یلدا
یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
449 بازدید


 مبارزه با گران فروشی از امروز تا پایان ماه جاری با اولویت نظارت بر واحدهای عرضه کننده آجیل و خشکبار، شیرینی، میوه و سایر اقلام پر مصرف در البرز به اجرا در خواهد آمد.
به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ رمضان رستمی مدیربازرسی ونظارت اصناف استان البرز از آغاز طرح نظارتی اصناف ویژه شب یلدا در این استان خبر داد.
رستمی ابراز داشت: این طرح از امروز تا پایان ماه جاری با اولویت نظارت بر واحدهای عرضه کننده آجیل و خشکبار، شیرینی، میوه و سایر اقلام پر مصرف اجرایی شده است. 
وی افزود: این طرح با توجه به فرا رسیدن این آیین سنتی و افزایش درخواست برای برخی از اقلام مصرفی با هدف جلوگیری از برخی سوءاستفاده های افراد فرصت طلب انجام می شود. 
رستمی اضافه کرد: دراین طرح 15 تیم به طورتمام وقت همراه با بازرسان اتحادیه های مربوطه برنحوه ارایه خدمات ، قیمت گذاری کالاها و کیفیت کالاها به صورت تخصصی نظارت می کنند. 
وی با تاکید بر ضرورت رعایت قوانین نظام صنفی توسط اصناف از آنها خواست ، ضمن رعایت حقوق شهروندی این واحد را در تامین، توزیع و نظارت کالاها در سطح بازار یاری کنند. 
رستمی یادآورشد : شماره تلفن 5 – 32218154 بازرسی و نظارت اصناف استان البرز همواره آماده دریافت شکایات، انتقادات و پیشنهادات مردم این استان است.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر