مجتمع های رفاهی خدماتی بین راهی استان البرز ارزیابی شد
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶
0 نظر
45 بازدید

مجتمع های رفاهی خدماتی بین راهی ​استان با حضور نمایندگانی از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، ستاد اقامه نماز، اداره کل میراث فرهنگی و با محوریت سازمان حمل و نقل و پایانه ها به مدت دو روز در ماه جاری بازدید و ارزیابی شدند.

 به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ مجتمع های رفاهی خدماتی بین راهی استان با حضور نمایندگانی از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، ستاد اقامه نماز، اداره کل میراث فرهنگی و با محوریت سازمان حمل و نقل و پایانه ها به مدت دو روز در ماه جاری بازدید و ارزیابی شدند.

سیدجوادحسینی رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان البرز گفت: این بازدیدها هرسه ماه یکبار به صورت دوره ای انجام می شود که ۷ باب از مجتمع های رفاهی خدماتی بین راهی استان البرز  دارای جایگاه عرضه سوخت هستند.

وی افزود مجتمع های رفاهی خدماتی بین راهی استان البرز در اتوبان کرج به قزوین و بالعکس، جاده اشتهارد،  جاده چالوس و جاده مخصوص استقرار یافته اند که با هدف ارائه خدمات مطلوب و ارتقاء آن به مسافران   برون شهری ارزیابی می شوند.

در این بازدیدها کیفیت ارائه خدماتی شامل نمازخانه، سوپرمارکت، سرویس بهداشتی، رستوران، تعویض روغنی، کارواش و غیره مورد توجه می باشد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر