محدودیت ترافیکی کرج در روز اربعین
دوشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۴
0 نظر
631 بازدید

با فرار سیدن ایام سوگواری اربعین حسینی  محدودیت های ترافیکی در کلان شهر کرج اعمال خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه؛ سرهنگ همایون شریفی رئیس راهنمایی و رانندگی استان البرز از اجرای تمهیدات ترافیکی در مراسم اربعین حسینی خبر داد و افزود: در روز چهارشنبه ساعت هشت صبح تا پایان مراسم عزاداری از میدان توحید کرج تا امام زاده حسن (ع)، چهاراه مصباح تا امام زاده حسن (ع ) و در منطقه مهرشهر از بلوار شهرک دریا تا امام زاده طاهر (ع) مسدود می شود.

وی اضافه کرد: برای برگزاری هرچه باشکوه تر عزاداری اربعین حسینی تمهیدات ویژه در سطح استان البرز بویژه در حاشیه امام زاده های و هیات های مرکزی پلیس راهنمایی و رانندگی تمهیدات ویژه ترافیکی اجرا می کند.

شریفی به منظور ایجاد امنیت و روان سازی ترافیکی در روز اربعین از مسئولان هیات های مذهبی خواست ضمن رعایت قوانین با ماموران پلیس همکاری لازم را انجام دهند.

وی افزود: لازم است برای پیشگیری از بروز راهبندان، هیات های عزاداری هنگام حرکت در معابر یک بخش از خیابان را برای عبور وسایط نقلیه خالی نگه دارند.

وی ابراز کرد: پرهیز از برپایی ایستگاههای صلواتی توسط هیات های مذهبی در معابر و میادین پرتردد نیز نقش بسزایی در پیشگیری از بروز اختلال در عبور مرور خودروها و ایجاد راهبندان دارد.

 شریفی اضافه کرد: با توجه به حرکت هیات های مذهبی در معابر، رانندگان باید ضمن رعایت سرعت مطمئنه توجه و تمرکز کافی به رانندگی داشته و مراقب عابران در سطح سواره رو  در هنگام شب باشند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر