مدیران به جایِ خودرو، با پای پیاده مشکلات شهر را رصد کنند
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶
0 نظر
104 بازدید

شهردار کرج با تاکید به مدیران مبنی بر انجام بازدیدهای میدانی از نقاط زیر نظر حوزه خود، از آنها خواست گشت زنی با خودرو را کنار گذاشته و با پای پیاده مشکلات منطقه شان را رصد کنند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ دکتر اصغر نصیری شهردار کرج با اشاره به اینکه میزان مراجعات و مشکلات در روزهای منتهی به نوروز بسیار افزایش می یابد، اظهار داشت: هیچ یک از اینها نباید مانع توجه و اجرای مسئولیت توسط مدیران شده و آنها باید با رصد مشکلات منطقه، بهترین تدابیر را برای استقبال از نوروز و سپری کردن روزهای پایانی سال، بیاندیشند.

شهردار کرج، گفت: تلاش ها و اقدامات خوبی در روزهای گذشته برای استقبال شهر از سال جدید انجام گرفته که امیدواریم در روزهای پایانی سال این اقدامات گسترش یافته و با تمام توان برای شاداب سازی و آماده کردن شهر در ایام نوروز، کوشیده شود.

وی، با اذعان بر اینکه توقع مردم این روزها نسبت به سایر روزهای سال بالاتر است و حجم کارها افزایش می یابد که ضروری است با سعه صدر و حفظ حرمت شهروندان به این خواسته ها و امور رسیدگی شود.

به گفته این مسئول، شهرداری به سبب وظایف و مسئولیت های محوله، دارای بیشترین اثربخشی در چهره شهر می باشد که این موضوع وظیفه این دستگاه را مضاعف می کند.

شهردار کرج، نظارت مدیران به واسطه گشت زنی های مداوم و بدون خودرو را مهمترین عامل اشراف آنان به مشکلات و خواسته های مناطق ذکر کرد و بیان داشت: از درون خودرو نمی توان به مشکلات پی برد بلکه ضروری است مدیران و مسئولان، با طی کردن مسیرهای مختلف به صورت پیاده، آسیب ها و نقاط ضعف مناطق خود را کشف و برطرف کنند.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر