مدیرعامل و مسئولان سازمان پاركها مقام سالمندان را گرامی داشتند
پنجشنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۴
0 نظر
630 بازدید

همزمان با فرا رسیدن 9 مهرماه روز جهانی سالمند، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج به همراه دو تن از اعضای شورای شهر و معاونان و مسئولان زیرمجموعه خود در یکی از مراکز نگهداری سالمندان این کلانشهر حضور یافت و مقام آنها را گرامی داشت.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه و به نقل از روابط عمومی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج؛ محمدرضا زین العابدینی مدیرعامل سازمان پارکها به همراه مدیران و معاونان خود و صدیق و سعیدی دو عضو شورای اسلامی شهر کرج به مناسبت فرا رسیدن 9 مهرماه روز سالمند، در خانه سالمندان ستایش حضور یافت و مقام این بزرگواران را گرامی داشت.

در این دیدار مدیران و مسئولان حاضر با اهدای شاخه گل، از سالمندان حاضر در این مرکز دلجویی کردند و پای درد و دل آنها نشستند.

زین العابدینی در حاشیه این دیدار با تاکید بر لزوم حفظ شان و منزلت سالمندان در جامعه اظهار داشت: این مهم در خانواده ها باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد تا در نوجوانان و جوانان نهادینه شود.

وی با اشاره به اینکه سالمندان با تجربه و اندوخته بسیار بالا نیازمند احترام و تکریم واقعی هستند، افزود: برای اینکه این افراد شریف و قابل احترام در جایگاه واقعی خود قرار گیرند، همه باید احساس مسئولیت داشته باشیم.

این مسئول، بهره‌گیری از توان سازمان‌های مردم‌نهاد در این حوزه را مفید دانست و اضافه کرد: احترام به سالمندان که عمدتاً عمر خود را صرف پیشرفت جامعه و خدمت به همنوعان سپری کرده‌اند، در حقیقت قدردانی از زحمات چندین ساله این قشر به شمار می‌رود.

زین العابدینی اظهار داشت: ضعف روحی سالمند را در معرض ابتلا به انواع بیماری ها قرار می دهد اما شادابی، امید به زندگی، روحیه قوی و اعتماد به نفس طول عمر و کیفیت زندگی آنها را بهبود می بخشد، در واقع بی توجهی و دوری از خانواده می تواند سالمند را از ادامه زندگی ناامید کند.

وی از آمادگی این سازمان برای هرگونه همکاری در حوزه اجرای برنامه های مختلف ویژه سالمندان خبر داد و از اقدامات بهزیستی در این حوزه استقبال کرد.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر