مربی کلمبیایی به خاطر کی روش استعفا داد
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
0 نظر
9 بازدید

یک مربی کلمبیایی برای کار کردن با کارلوس کی‌روش در تیم ملی کلمبیا از سمت باشگاهی خود استعفا کرده است.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ گمانه زنی ها از انتخاب دستیاران کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال کلمبیا ادامه دارد. تا الان حضور سه مربی در کنار کی روش در تیم ملی کلمبیا قطعی شده است.

میک مک درموت مربی بدنساز، اوسیانو کروز دستیار فنی و دیگو جیاچینو فیزیوتراپ سه عضو کادر فنی تیم ملی ایران بودند که تقریبا تمام رسانه های کلمبیایی روی حضور آنها در تیم ملی کلمبیا اتفاق نظر دارند و کی روش قصد دارد به کار با آنها ادامه بدهد.

آرتور ریس سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۰ سال کلمبیا هم احتمالا یکی از دستیاران کی روش خواهد بود. ضمن اینکه سرمربی جدید کلمبیا درخواست کرده است یک مدیر پشتیبانی هم به کادر فنی اش اضافه شود.

امروز یکی از خبرنگاران کلمبیا اعلام کرد که دیگر دستیار کی روش هم کلمبیایی خواهد بود. این خبرنگار در برنامه «VBar» اعلام کرد «الکسیس مندوزا» هم به احتمال زیاد به زودی به عنوان مربی کلمبیا و دستیار کی روش معرفی خواهد شد.

مندوزا در حال حاضر سرمربی تیم فوتبال اسپورتینگ کریستال پرو است و به صورت مشکوکی از سمت خود استعفا کرده است. گفته می شود این مربی کلمبیایی به قصد حضور در کادر فنی کارلوس کی روش از سمت خود در تیم پرویی کناره گیری است.

مندوزا در سال های ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۶ هم در تیم ملی فوتبال کلمبیا دستیار رینالدو روئدا بود.

کارلوس کی روش
استعفا مربی
سرمربی تیم
کی روش
مربی
آشوب و خراب کاری
آشوب و خراب کار
امریکا
روسیه ایران
توطئه داعش
داعشی
گلزار شهدا
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر