مردم از آشوب گران عصبانی هستند
یکشنبه ۱۷ دى ۱۳۹۶
0 نظر
14 بازدید

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکا و هیچ کشور دیگری حق دخالت در امور داخلی ایران را ندارند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدرضا میرتاج‌الدینی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی از اغتشاشگران حوادث اخیر در کشور، اظهار کرد: مردم نسبت به مسائل اقتصادی و معیشتی خود  مواضعی داشتند و حرفشان را زدند.

وی ادامه داد: اعتراض مردم نسبت به مشکلات اقتصادی و گرانی کاملا به حق بود و آن را  از مسیر صحیح و قانونی دنبال کردند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس حرف‌های مردم را شنیدند و وظیفه‌شان پیگیری جدی مشکلات آنان است.

حجت‌الاسلام و المسلمین میرتاج‌الدینی با اشاره به سوء استفاده دشمنان از فضای ایجاد شده در کشور، گفت: ضدانقلاب و دشمنان خارجی همچون دیگر مقاطع انقلاب همگام شدند و دیدیم که منافقین، سلطنت طلب‌ها و معاندان شعارهای هنجار شکنانه دادند و آشوب ایجاد کردند.

وی با بیان اینکه آشوبگران، امنیت کشور را نشانه گرفتند، تاکید کرد: آنان  نه به اموال عمومی و  نه به اموال مردم رحم کردند و اقدام به آتش زدن مغازه‌ها، خودروهای مردم و اموال عمومی کردند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده نظام همچون آمریکا و رژیم جعلی صهیونیستی دلشان را به آشوب‌های اخیر خوش کردند و با ذوق زدگی تمام و کمال از اغتشاشات حمایت کردند.

حجت‌الاسلام و المسلمین میرتاج‌الدینی با بیان اینکه آمریکا و هیچ کشور دیگری حق دخالت در امور داخلی ایران را ندارند، اظهار کرد: مردم از آشوب‌گران عصبانی هستند چرا که امنیت را مختل کردند.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: خواسته به حق مردم نسبت به مسائل اقتصادی از اعمال اغتشاشگران جداست. ملت ایران از نهادهای مربوطه انتظار برخوردی جدی با  آشوب‌گران و تخریب کنندگان اموال عمومی دارند.

تخریب کنندگان اموال عمومی
شعار های هنجار شکنانه
معیشتی
مسائل اقتصادی
نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی
میر تاج الدینی
عصبانی
آشوب
رحمانی فضلی
وزیر کشور
محوطه
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر