مرگ دختر ماساژور به دست مرد بوکسور تهرانی
دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸
0 نظر
14 بازدید

بررسی‌ها نشان می‌داد دختر جوان آخرین بار با مرد جوانی قرار ملاقات داشت اما از آنجا که وضع مالی خوبی نداشتند دختر جوان مجبور بود کار کند.

به گزارش شبکه خبری صدای رسانه ؛ شهریور ۹۶ جسد دختری ۳۰ ساله در کانال آبی واقع در منطقه سیدخندان پیدا شد. از مرگ دختر جوان دو روز می‌گذشت. چند روز بعد مشخص شد مقتول کارشناس ارشد فیزیک بود و در یکی از دانشگاه‌های اروپایی برای تحصیل در مقطع دکترا پذیرفته شده بود، اما از آنجا که وضع مالی خوبی نداشتند دختر جوان مجبور بود کار کند.

بررسی‌ها نشان می‌داد دختر جوان آخرین بار با مرد جوانی قرار ملاقات داشت، وی پس از دستگیری گفت: با یک آگهی ماساژور در خانه تماس گرفتم که مقتول را به من معرفی کردند. او برای این کار ۳۰۰ هزار تومان می‌گرفت. با وی قرار گذاشتم. من با خودرو به محل قرار رفتم اما با دیدن وی پشیمان شدم. به او گفتم قرار ماساژ به هم خورده است اما او به من گفت باید ۲۵۰ هزار تومان برای خسارت پرداخت کنم. باهم بحثمان شد، او شروع به داد و فریاد کرد. چند مشت به او زدم تا بترسد. اما مشت‌های من باعث مرگ او شد چرا که من سال‌هاست ورزشکارم و بوکس کار می‌کنم. صبر کردم تا هوا تاریک شود و جسد را داخل رودخانه انداختم.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر